Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > У Франції відбудеться перша в країні «тиха дискотека»

У Франції відбудеться перша в країні «тиха дискотека»

У Франції відбудеться перша в країні «тиха дискотека»

У Франції відбудеться перша в країні «тиха дискотека»

У Франції відбудеться перша в країні «тиха дискотека»

Французький місто Гренобль незабаром зможе відпочити від нічного шуму дискотек і вечірок. 2 липня в центральному міському парку «Пол Містраль» пройде «тиха дискотека», на яку планується зібрати близько восьми тисяч осіб.

Вечірка проходитиме на відкритому повітрі, однак жителям навколишніх будинків не доведеться затикати вуха подушками або викликати поліцію через гучного шуму. Музика на цій вечірці буде звучати не з тисячеваттних динаміків, а з особистих навушників, які видаватимуться кожному прийшов.

Секрет цих навушників в тому, що в ни� вбудована безпровідна система Bluetooth, яка дозволяє приймати звук від діджейського пульта одночасно всім відвідувачам дискотеки.

Подібні «тихі вечіркиі» вже завоювали популярність в Європі. Так, наприклад, розпочавшись у невеликих клубах Нідерландів, концепція таких вечірок перекочувала на такі колосальні заходи, як рок-фестиваль в Гластонберрі і Bonnaroo Festival в Манчестері.

Чарівність таких дискотек полягає ще й у тому, що навушники дозволяють самостійно вибирати канали, по яких транслюється музика від діджеїв, одночасно грають свої сети.

Таким чином, на одному танцполі запросто зможуть ужитися шанувальники сами� різних жанрів танцювальної музики.

У Великобританії вже з'явилися кілька компаній, які пропонують свої послуги в проведенні «тихих дискотек». Так, наприклад, компанія Silent Arena влаштовує безшумні шоу, розраховані на 10 000 гостей.

Джерело: news.yandex.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS