Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Пішки по Швейцарії

Пішки по Швейцарії

Пішки по Швейцарії

Швейцарія – країна, самою природою створена для активного відпочинку. Своїм гостям Конфедерація може запропонувати тисячі піших маршрутів, велосипедних трас або сплавів на каное. І не варто повернути ніс, уявляючи собі пухирі на ногах і спітнілу одяг після спартанських відстаней між прийомами їжі. Швейцарські інновації, помножені на екологію, доставлять незабутнє задоволення навіть любителям єгипетського all inclusive.

Пішки по Швейцарії

Пішки по Швейцарії

«Що робити в Швейцарії влітку?» – Це питання може поставити в глухий кут тільки того, хто не був влітку в Швейцарії. Активний відпочинок, який може надати ця країна лісів, луків, гір, річок і озер, вже в усьому світі став такою ж візитною карткою Швейцарії, як банки, годинник або сир.

Трохи статистики: загальна протяжність піших маршрутів у Швейцарії – 60 тис. км. Це на 20 тис. км більше, ніж довжина екватора. Тому питання, з чого вибрати і куди йти, у туристів в Швейцарії навіть не виникає.

Маршрути розраховані як на кілька годин, так і на кілька днів. І всі вони прекрасно облаштовані – в Швейцарії практично неможливо втратити покажчики правильного напряму. Перед виходом на маршрут туристів постачають всім необхідним – ваучерами на готелі та харчування в ресторанах, а також картами місцевості з цифровим зазначенням маршруту. Більш того, будь-який маршрут і карти можна скачати собі на iPhone.

І не варто турбуватися про речі – поки ви неспішним кроком долаєте один з найкрасивіших ландшафтів Європи, ваш багаж долає той самий маршрут на транспорті і «зустрічає» господарів вже в номері готелю (три, чотири або п'ять зірок – на будь-який смак і гаманець).

Маршрути діляться не тільки по тривалості, але і за категоріями. Є місцеві, є регіональні чи національні. Можна вибрати комбіноване подорож – пішки і на велосипеді. Для повного екстриму вибирають ще й сплав на каное.

Так, наприклад, оглядовий маршрут в Женеві триває всього 5:00, під час яких учасники побачать не тільки однойменне озеро, а й чудові виноградники. А прогулянка навколо Люцернського озера займає два дні і включає в себе не тільки пішу частину шляху, але і переїзди на велосипеді, потяг та фунікулері.

Мандрівники дводенного туру «Навколо озер» в Люцерні піднімуться в гори, де розташовано озеро Зеелем і де можна не тільки викупатися, а й покататися на човні.

Пішки по Швейцарії

Пішки по Швейцарії

Крім того, можна відправитися на перевал Гран-Сен-Бернар, де туристи зможуть відвідати розплідник знаменитих на всіх світ собак породи сенбернар . І навіть прогулятися з цими величезними добродушними тваринами по околицях.

Любителі вина можуть вибрати піший тур до виноградників Лаво, розташованим між Монтре і Лозанною. Ці виноградники, що ростуть на схилах на площі 900 кв. км, в 2007 році були визнані частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У цьому турі його учасники пройдуться по середньовічним вулицям невеличкого містечка Сен-Сафорен, де вже сотні років живуть винороби, відвідають центр дегустації, побачать церковну вежу, що прикрашає етикетки виробленого тут вина, і піднімуться високо в гори, звідки відкривається чудовий вид на Женевське озеро і розташовані поблизу 14 сіл виноробів.

На березі озера Лугано розташувалася невелике село Гандрія, прозвана «гніздом контрабандистів». Тут не змінювалося практично нічого за останні сто років, крім нового шару фарби, якою місцеві жителі оновлюють стіни своїх будинків. Зручно розташувавшись на терасах уздовж озера, туристи послухають дивовижні розповіді про життя міста в той час, коли тут в основному жили контрабандисти, після чого всі охочі зможуть відвідати музей, присвячений цьому непростому ремеслу. Наприклад, тут можна побачити маленьку підводний човен, на якому перевозили м'ясо з Італії до Швейцарії.

Переглянути інформацію про самих популярних маршрутах Швейцарії можна ТУТ. Крім того, можна завдяки введеним параметрам підібрати бажаний маршрут – система сама підкаже оптимальний вибір шляху.

Що стосується подорожі на велосипеді, в цьому випадку туристи можуть вибрати ступінь складності маршруту – Relax або Power. Перший варіант, як правило, передбачає 30-60 км в день, на що витрачається від 3 до 6:00, таким чином, на відпочинок і доскональний огляд ландшафту залишається багато часу. Ці траси рекомендують для сімей з дітьми або непідготовлених мандрівників.

Вибравши більш складний маршрут, слід готуватися до відстані від 60 до 100 км, а також до більш крутих підйомах і спусках.

До речі, велосипед для таких подорожей можна не тільки орендувати на місці, а й привезти з собою.

Пішки по Швейцарії

Пішки по Швейцарії

Джерело: www.euromag.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS