Ви переглядаєте: Головна > Курорти > Швейцарія Женевське озеро – чарівний куточок природи

Швейцарія Женевське озеро – чарівний куточок природи

Швейцарія Женевське озеро – чарівний куточок природи

Швейцарія - Женевське озеро

В Європі безліч озер, річок і боліт. Женевське озеро є найбільшим озером в західній Європи (582 км?). Також є основним континентальним озером Європи за обсягом 89 км?. Більша частина озера розташована в Швейцарії і становить 60%, а під юрисдикцією Франції знаходиться 40% озера. Практично поруч з озером проходять гори Альми. Французи Женевське озеро ласкаво, називають Леман.

Женевське озеро має форму півмісяця, неподалік від центру озеро згинається і саме цей вигин розділив озеро на Велике і Мале.

По берегах Женевського озера розташовано безліч міст-курортів, більшою мірою в північній частині озера. Найпопулярніші курорти це Женева, Монтре, Лозанна.

Також хотілося б відзначити, що в курортних містечках дуже часто проходять різні ярмарки, фестивалі, форуми, концерти і різні змагання, загалом нудьгувати не доводиться. Але для нас – туристів, це все-таки ще мало і хочу відзначити там як і скрізь є безліч місцевих визначних пам'яток, які розповідають про історію Швейцарії, Франції та Женевського озера.

Але ви вважаєте, що все ще мало? Так, це так, там є ще безліч медичних заповідників, де використовують різні сучасні медичні методи. Хочемо ще? Звичайно ж, там проходять різні екскурсії уздовж знаменитих виноградників. Також практичні необмежену кількість ресторанів і кави, в яких обслужать Вас по «вищого пілотажу».

Пейзажі узбережжя і гірських масивів Альп роблять це місце чарівним.

Клімат на Женевському озері помірний – м'який. Самим жарким місяцем на курорті вважається червень, температура в середньому становить +30 ° С. Клімат взимку не вважається холодним середня температура становить +2 ° С. Але хотів би відзначити, що взимку там теж є на що подивитися.

Довідка для туриста

Скільки грошей потрібно для середнього відпочинку? – 1200 євро з людини, 5 днів -5 ночей.

Як добираємося? – Здійснюється щоденні перельоти з Москви в Женеву.

Що там з візою? – Ціна візи 90 євро

Харчування? – Там скрізь добре харчування

Варто їхати? - Варто, якщо є гроші :-)

Коли краще поїхати? - Червень найкращий місяць, в числах 10-15

Стан пляжів? - Відмінний, але в основному трав'янисті і оброблені, пісочних дуже мало …

Стан води в озері? – Дзеркально чиста.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
мульти инструмент нож мора кухонный нож от производителя мора в компании x-gear.com.ua;buy cocaine nikolaev;индивидуалки кемерово