Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Росія знизила візові вимоги для туристів з Німеччини

Росія знизила візові вимоги для туристів з Німеччини


Росія знизила візові вимоги для туристів з Німеччини

Росія знизила візові вимоги для туристів з Німеччини

Росія знизила візові вимоги для туристів з Німеччини

Російське посольство в Німеччині скоригувало вимоги до документів, які повинні представити німецькі громадяни для отримання російської візи. Про це 18 травня повідомляє Російський Союз туріндустрії.

Нагадаємо, що 1 листопада 2010 року російська сторона посилила правила отримання візи громадянами Німеччини. Наприклад, в пакет необхідних документів були включені такі вимоги, які німецькі громадяни порахували втручанням в особисте життя. Зокрема, німців, що прямують до Росії, просили підтвердити «бажання повернутися назад».

Ці заходи призвели до того, що потік туристів з Німеччини значно скоротився. Справа дійшла навіть до скасування вже заявлених турів.

Представники турбізнесу Німеччини неодноразово зверталися до міністерств закордонних справ обох держав з проханням скорегувати візові вимоги, так як збиток туристичної галузі був очевидний.

По видимому, МЗС Росії все ж прислухався до скарг на необгрунтовані вимоги з боку німецьких туристів. За даними туроператорів, що працюють в Росії з німецькими туристами, їх колеги в Німеччині перестали скаржитися на необгрунтовано завищені візові вимоги російського посольства.

Уже в першому кварталі 2011 року громадянам Німеччини було видано 70 тис. російських віз.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS