Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Кращі прибережні готелі Малайзії

Кращі прибережні готелі Малайзії

Кращі прибережні готелі Малайзії

Кращі прибережні готелі Малайзії

Кращі прибережні готелі Малайзії

Фахівці представляють шість кращих готелів Малайзії, розташованих на березі.

1. Pangkor Laut Resort, Перак
Тут туристам пропонують розкішний вибір для гурманів: китайська кухня в Uncle Lim's Kitchen; пан-азіатська кухня в Fisherman's Cove; японська кухня в Jamu Bar. Можна зайнятися йогою, відправиться в джунглі. Сучасний вілли з використанням бамбука в інтер'єрі, верандами і ванними під відкритим небом. Один з номерів називають – «номером Лучано Паваротті», який приїжджав сюди в 2002 році. Pangkor Laut Resort, Pangkor Laut Island, Lumut, Perak (00 60 5 699 1100; pangkorlautresort.com). Вілла від US $ 322 (Ј215).

2. JapaMala Resort, Тіоман
Острів Тіоман фактично джунглі які оточують коралові рифи і тут розташований готель JapaMala Resort – рай для любителів природи. Готель є ряд дерев'яних будиночків і вілли на вершині пагорба. Є вілли з приватним басейном і балконами-таеррасамі, все обладнані iPod та кава-машинами. Пообідати постояльці можуть на терасі – Tamarind Terrace, гостям запропонують індокитайська кухню, є також ресторан Mandi-Mandi. JapaMala Resort, Kampung Lanting, Tioman (00 60 9 419 7777; japamalaresorts.com). Двомісний номер від RM450 (Ј91), включаючи завтракt.

3. Gayana Eco Resort, Sabah
Gayana Eco Resort, Гайя, Саба, острів Борнео – екологічний готель, головна мета збереження коралових рифів і місцевого підводного світу в цілому., Тут є також науково-дослідний центр. 52 вілли розташовані в ряд створюючи форму півмісяця, кожен будиночок стоїть на палях. При готелі є ресторан Alu-Alu з акваріумом. Gayana Eco Resort, Malohom Bay, Gaya Island, Tunku Abdul Rahman Park, Kota Kinabalu, Sabah (00 60 8 844 2233; gayana-eco-resort.com). Вілла отRM1, 210 (Ј245), включаючи сніданок.


4. Bon Ton Resort, Лангкаві
Bon Ton Resort являє собою вісім старовинних будиночків, побудованих в малайському стилі, розташованих на острові Лангкаві. Будиночки досить екзотичні, але комфортні. У головному будинку-Blue Ginger-є відкрита тераса і ванна під відкритим небом, усередині ліжко під балдахіном, безліч подушок і текстилю. Bon Ton Resort, Pantai Cenang, Langkawi (00 60 4 955 1688; bontonresort.com.my). Вартість вілли від RM490 (Ј99), включаючи сніданок.

5. Tanjong Jara, Теренгану
Готель розташований на східному узбережжі острова, тут можна розслабитися в spa. Інтер'єр готелю виконаний в стилі малайського палацу 17 століття, 99 номерів декоровані полірованої меблями і льняним текстилем. Номери виходять на океан. Tanjong Jara Resort, Batu 8, Off Jalan Dungun, Terengganu (00 60 9845 1100; tanjongjararesort.com). Двомісний номер $ 350, включаючи сніданок.

6. G Hotel, Пенанг
Дизайн готелю G Hotel мінімалістичний і лаконічний. В барі готелю пропонують коктейль з мартіні, після чого постояльців чекають в японському ресторані. Відкривається вид з острові Пенанг є перевагою готелю, не рахуючи бари, ресторани і прибережні магазинчики. G Hotel, 168A Persiaran Gurney, Penang (00 60 4238 0000; ghotel.com.my). Двомісний номер від t RM429 (Ј87).

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS