Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Греція асоціюється з …

Греція асоціюється з …

Греція асоціюється з …

Які асоціації у вас виникають, коли ви чуєте слово «Греція»? З таким питанням звернулися експерти до росіян і з'ясували, що Греція викликає у них не тільки захоплені відгуки («багато сонця і моря»), але і асоціюється з «кризою» і «заворушеннями». Спільний проект журналу EUROMAG і рекрутингового порталу SuperJob розповість і про інші країни Європи.

Греція асоціюється з ...

Журнал EUROMAG і рекрутинговий портал SuperJob запустили спільний проект. Ми вирішили з'ясувати, з чим асоціюються у росіян ті чи інші країни Європи. Третьою країною після Швейцарії та Італії, про яку ми розпитали росіян, стала Греція.

Торішні страйки, акції протесту і безлади, які протягом майже всього року проходили в Греції, позначилися на іміджі цієї країни в очах росіян. 2% респондентів тепер при слові «Греція» згадують телевізійні кадри, на яких поліція розганяє войовничо налаштованих демонстрантів.

«Останнім часом Греція у мене асоціюється зі словом « криза », – каже 20-річний контент-менеджер з Москви. «Раніше були маслини і море, тепер – криза», – погоджується з ним 43-річний керівник з розвитку продажів.

І тим не менш, на радість грецького уряду, який, до речі, дуже незадоволене тим, як світові журналісти висвітлюють події в Греції, у більшості росіян назву балканської країни все-таки викликає позитивні емоції.

Більшість опитаних респондентів (11%) при слові «Греція» згадують міфи Стародавньої Греції. Друге місце розділили між собою такі асоціації, як «антична історія»« море » і « в Греції є все ». Кожен з цих варіантів набрав по 8% голосів.

Втім, деякі коментарі знову ж були не дуже упередженим для грецького уряду. Житель Нижнього Новгорода, наприклад, вважає, що «в Греції є все, крім розумної влади». Так само відповідає і водій з міста Шахти: «В Греції все є, але зараз там криза і безробіття».

Третє місце за популярністю відповідей розділили між собою «маслини / оливки»«літо / багато сонця» і «відпочинок / курорт» – ці асоціації набрали по 7% голосів.

У 4% респондентів Греція асоціюється з Афінами. Стільки ж росіян назвали «архітектура». 3% заявляють, що назва балканської країни не викликає у них практично ніяких асоціацій, а стільки ж респондентів згадали танець сіртакі.

Цікаво, що ніхто з російських громадян не асоціює Грецію з найвідомішим пам'ятником країни – Акрополем. 2% вважають, що Греція – це шуби, стільки ж пов'язують її з Олімпійськими іграми.

По 1% голосів набрали такі відповіді, як «грецькі острови»«грецький салат»«Афон»«Кріт»«Родос» і «Корфу».

Найцікавіше, що 1% росіян при слові «Греція» відразу ж згадують Кіпр, який, так само як і Греція, є незалежною державою, що входять до Євросоюзу. Серед інших асоціацій називалися «гречана каша»«апельсини і коньяк»«руїни»«тупі туристи»«ледачий народ» і «смішний мова».

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS