Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Ментавайських острова – ментавайци

Ментавайських острова – ментавайци

Ментавайських острова – ментавайци

Ментавайських острова

Ментавайських острова

Більше великими з Ментавайських островів є Сіберут, Сіпура, Північний Пагай і Південний Пагай. Сіберут вважається найбільшим з островів, плисти туди від Суматри рівно ніч. 

Сіберут - Ментавайських острова

Сіберут – Ментавайських острова

Сіберут найбільший з островів архіпелагу Ментавайських там живе приблизно 30 тис. ментавайцев, які вирощую кокосову пальми і займаються рибальством. Але в глибині острова по берегах річок і струмків живуть ментавайци (племена).
Села ментавайцев розосереджені по всьому острову і складають 70% всього населення Сіберута. У найближчих з них все-таки іноді бувають гості – туристи, приблизно чоловік 20-30 на рік.

Ріки на Сіберуте єдині дороги і зосередження життя на весь острів є всього на всього 4 розбитих пікапа, які курсують по єдиній вулиці, всі інші переміщення тільки водним транспортом.

Острів Сіберут охоплений триповерховим лісом. Самий перший (нижчий) поверх це колючий чагарник ліани пробитися, через який можна тільки за допомогою мачете. Другий поверх – це метрів 15-20 над землею, ростуть кокосові пальми, а вже вище ростуть дерева висота яких сягає до 50 метрів.

Індонезія простягнула ланцюжок островів уздовж екватора тому на Ментавайських островах майже завжди одна і та ж температура і становить 25-26 ° C. У спекотні місяці вдень температура може підвищуватися, але взагалі країна «вічної весни».

Індонезія унікальний природний заповідник вчені нарахували близько 30 тис. різноманітних рослин і майже всі острови Індонезії, включаючи Ментавайських, покриті вологими тропічними лісами. Також на Ментавайських острова� була знайдена найменша в світі рибка її довжина всього 7 мм, а ще кажуть, що там є маленька людина аранбендек маленька людина ростом метр, голова у нього людину, а тіло мавпи, все ментавайци впевнені, що він існує хоч його ніхто й не бачив.

Ментавайци

Ментавайци племена

Ментавайци племена

До кінця 19 століття у ментавайцев не було ніяких контактів з цивілізацією білих, місіонери з'явилися тут лише в 1901 році, побудували кілька церков і навчили людей вирощувати кокосову пальму.

Будинок ментавайцев називається Ума, він зазвичай стоїть на березі річки і вважається житлом для кількох сімей і одночасно храмом, в якому відбуваються всі ритуали. Встановлений на дерев'яних стовпах.

Харчуються ментавайци продуктами з лісу, а їх головний делікатес жук-короїд, його вони едать, як сирим, так і смаженим.
Одяг ментавайцев це своєрідні «труси» з кори дерев, також різні амулети і браслети. Як тільки сменіваются молоді зуби у ментавацев, вони собі наносять татуювання.

Ментавайци вирощують: курей, свиней і собак. Годують їх знову за рахунок лісу.

Перед полюванням ментавайци відправляються в ліс у пошуках різних речовин, для виготовлення отрути. Так як полюють вони за допомогою лука і стріл, наконечники яких просякнуті отрутою. Виготовлений отрута ментавайцев смертельно небезпечний, варто однієї подряпини і всі ви труп :-)

Ментавайци вірять в лісових богів . У них багато своїх повір'їв, перед полюванням вони дивляться на поведінки богів і лише тоді вирішують чи варто сьогодні йти на полювання. А цивілізацію вони не визнають, але у кожного ментавайца є нормальна одяг, щоб сходити в центральний округ Ментавайських островів, так як там не дозволяють показуватися в їх звичному вигляді.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS