Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Свято Фальяс у Валенсії

Свято Фальяс у Валенсії


Свято Фальяс в Валенсії

Скоро знаменитий свято Фальяс у Валенсії (Іспанія)

З 15 по 19 березня в іспанській Валенсії пройде традиційне свято Фальяс (Fallas) – одне із самих барвистих і веселих подій, щороку привертає в місто туристів зі всього світу. Протягом тижня на вулицях буде звучати музика, гості зможуть спробувати страви іспанської кухні, а вечорами небо над містом осяється святковими феєрверками.

Туристи побувають на карнавальних ходах, які зазвичай влаштовуються щодня. В 12:00 ночі 15 березня городяни виставлять на вулиця� ляльок ninot- головних героїв свята, щоб учасники фестивалю змогли обрати ту, яку помилують і тим самим врятують від спалення.

17 та 18 березня відбудеться одна з найважливіших церемоній свята – підношення квітів до собору Пресвятої Діви, в якій беруть участь тисячі городян. Завершується свято 19 березня спаленням ляльок ninot.

Походження свята до сих пір точно не відомо.

Існує кілька версій. Самій переконливою та популярної визнана та, в якій говориться, що свого часу 19 березня валенсійська столяри палили багаття з залишився дерева на честь свого покровителя святого Йосипа. За іншою – Фальяс походить від вогню, який символізує початок літа. І, нарешті, третя версія розповідає нам про фігуру parot – іграшці, яка уособлювала собою який-небудь персонаж і яку потім кидали у вогонь.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS
прожектор с датчиком датчики движения для сигнализации подключение датчика движения к сигнализации;спортивная футбольная обувь бутсы Киев футбольные бутсы nike mercurial