Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Нові тури від National Geographic

Нові тури від National Geographic


Нові тури від National Geographic

Нові тури від National Geographic

National Geographic- організація, чия назва довгий час асоціювалося з незвіданими землями – оголосила про створення спеціальної програми для туристів, що люблять пригоди.

Підтримуючи зростаючу популярність подорожей-пригод, National Geographic пропонуватиме поїздки, розбиті на категорії: прості, середньої складності, що вимагають зусиль і дуже складні.

Подорожі будуть розраховані на групи до 16 осіб і різні способи розміщення – від місць у наметових таборах до кают на круїзних лайнерах. У поїздках туристів будуть супроводжувати місцеві гіди, повідомляє Independent.

Серед напрямів, за якими розподіляться маршрути – Аляска, Бутан, Чилі, Аргентина, Англія, Італія, Монголія, Непал, Перу, Іспанія і Танзанія. Серед пригод – гірські походи у віддалені монастирі Бутану, життя серед мисливців-збирачів в Танзанії і прогулянки на каяках серед китів біля узбережжя Аляски.

Згідно дослідженню Університету Джорджа Вашингтона, пригодницькі поїздки знаходяться в даний момент на підйомі популярності.

Любителі таких подорожей планують більше відпусток, ніж інші клієнти туристичного ринку. Крім того, багато в чому завдяки людям, які віддають перевагу активному відпочинку всього іншого, світова туріндустрія вистояла в період економічної кризи.

Подорожі, пропоновані National Geographic- задоволення не з дешевих. Наприклад, 14-денний похід по Патагонії обійдеться в $ 5500, 9 днів на каяках уздовж берегів Аляски – в $ 3995, 8 днів в італійських доломіту – в $ 4895, 10 днів в Танзанії з підйомом на Кіліманджаро – в $ 3095. Тим не менш, вони користуються стабільно зростаючим попитом.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS