Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Служба бронювання готелів Москви

Служба бронювання готелів Москви

Служба бронювання готелів Москви

Столиця постійно приймає величезна кількість гостей. Туризм, бажання відпочити, виставки, бізнес-зустрічі та семінари, отримання освіти, зустрічі з рідними – ось тільки малий перелік причин відвідати Москву. Щодня більше 1,5 млн. чоловік відвідують Москву. І ще приблизно чотириста-п'ятсот тисяч гостей або туристів не можуть відвідати нашу столицю. Основна причина досить прозаїчна і полягає в тому, що готелі Москви практично не мають не зайнятих місць.

Відшукати місце в готелі в Москві, просто приїхавши до Москви і обдзвонивши пару-трійку найвідоміших готелів було можливо, напевно, тільки років п'ять тому. Зараз ситуація із заповненням номерів нагадує час якого великого свята чи виставки, готелі в Москві переповнені. Однак, подібна ситуація з готелями Москви зберігається цілий рік. За офіційною статистикою, від сімдесяти до дев'яноста відсотків номерів готелів бувають зайняті щомісячно. Отже, ваш реальний шанс відшукати не зайняте місце – приблизно 10%, або навіть менше, якщо враховувати, що вільним буває або дуже дорогий і специфічний номер для молодят, або VIP-люкс, або вільним реально виявиться номер, не відповідний за кількістю місць з бажаним.

Таким чином, якщо ви запланували відвідати столицю, у вас є достатньо важкий вибір з наступних варіантів: номер представницького або VIP-класу в центрі міста, номер в який-небудь з готелів подешевше в одному з досить віддалених районів, бюджетний номер в готелях рівнем нижче на околиці або ж оренда жілпощаді. Оренда квартири – це не зовсім законна послуга, що надається великою кількістю приватних осіб гостям Москви. По суті, немає законів, що розкривають цей аспект.

Отже, ви приблизно уявляєте, що вас чекає в Москві. Як же тепер найкращим чином здійснити вибір та бронювання номеру в готелі?

У столиці вже сім років працює муніципальна служба бронювання готелів а так само номерів у готелях і пансіонатах Москви і Підмосков'я. Ця служба дозволяє істотно легше і комфортніше здійснити всі операції з бронюванням. Так як в список партнерів служби входить величезна кількість готелів столиці (в тому числі і найбільш відомі готелі Москви), то в операторів завжди є необхідна інформація про знижкових програмах, про які не пишуть в проспектах, а також контракти про те, що бронювання за допомогою цієї служби – безкоштовно.

Бронювання готелів Москви дає гарантію того, що при передоплаті ваш номер буде готовий до вашого приїзду – не буде сюрпризів з випадковими помилками або заміною номера. На випадок непрогнозованих ситуацій або форс-мажору ви також застраховані від несподіванок – оператор просто запропонує вам інший аналогічний номер. Крім того, після подачі заявки навіть у вільній формі, співробітник служби сам передзвонює вам (ви не сплачуєте цей дзвінок) і розповідає про можливі варіанти. Навіть вивчаючи список готелів столиці, є можливість відсортувати його по зручним ознаками – і вибирати саме той номер, де є набір послуг, відповідний вам. Таким чином, пошук готелів Москви з цього каталогу дуже зручний.

Якою б не була мета вашої поїздки, служба бронювання готелів Москви допоможе домогтися максимального комфорту і зручності для вас. Крім цього, служба об'єктивна – вся інформація про готелі відповідає дійсності і постійно оновлюється. Ви також можете прочитати відгуки тих, хто вже побував у цікавій для вас готелі. Оформити і оплатити бронь можна вкрай швидко – за якихось 3-4 хвилини ви отримаєте підтвердження, що номер ваш. Ви завжди можете зв'язатися по телефону і з'ясувати будь-які дрібниці про готелі, яка вас цікавить або запитати співробітника служби, яким чином краще вибрати номер.

Просто почніть підбір номера на сайті – і ви зрозумієте, як це зручно і просто.

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS