Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Венеція місто любові і романтики

Венеція місто любові і романтики

Венеція місто любові і романтики

Венеція-місто кохання

Венеція-місто кохання

Місто Венеція, за всю його багатовікову історію повноправно можна називати «Містом любові і романтики ». З усього світу щорічно сюди з'їжджаються тисячі закоханих пар, з метою показати свою любов один до одного, а також насолодитися пам'ятками. Відомі письменники оспівували місто в своїх творах такі як: Вільям Шекспір, Шопенгауер та інші.

Венеція - місто кохання

Венеція – місто кохання

Місто Венеція розташований на 118 островах, які поділяють 150 каналів і проток. У місті кохання всього близько 400 мостів.

Венеція місто кохання - ніч

Венеція місто любові – ніч

Венеція навіть не конкурує з таким містом любові, як Париж. Найчастіше до Венеції відправляються любовні пари, щоб провести медовий місяць, і він дійсно буде незабутнім. Атмосферу любові доповнюють: архітектурні споруди, відмінний шоппінг для двох, краща італійська кухня, романтичні прогулянки по воді на гондолах.

Венеція місто любові - гондоли

Венеція місто кохання – гондоли

Всю цю романтику в «місті кохання», також доповнює відсутність шуму автомобілів, так як у Венеції основним транспортом є водні трамвайчики, маленькі човники і гондоли.

Венеція місто кохання

Венеція місто кохання

Місто кохання – Венеція, вже давно вважається одним з найбільш відвідуваних міст усього світу.

Саме тут передбачено все як для закоханих, так і для простих туристів.

Вибрати готель або готель у Венеції досить просто. У місті кохання можна знайти готелі, як за прийнятними цінами із затишною атмосферою, так і п'ятизіркові готелі за вищими цінами.

Головними пам'ятками міста Венеції є красиві в світі палаццо. Основними, є: Собор Святого Марка, Палац Дожів, площа Сан Марко, Міст Ріальто, Міст Зітхань, Галерея Академії. Також Венеція відома і шикарними карнавалами і святами, на яких можна побачити старовинні одягу цього міста, а також і знамениті венеціанські маски.

Венеція вночі

Венеція вночі

Це місто любові, варто відвідати хоча б один раз у житті. Але скажу вам точно, що побувавши хоч раз у Венеції, ви приїдете ще раз, рідко хто відмовляється від цього задоволення.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS