Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Слов'янські схили.

Слов'янські схили.

Слов'янські схили.

Відпочивати завжди простіше там, де немає необхідності звикати до незвичного для себе способу життя. Де знайомі звички і традиції місцевого населення. Гірськолижні тури в Сербію дадуть можливість відчути гостинність місцевого населення. Насолодитися стравами такої схожої і такий несхожою кухні. Зручно і те, що значна частина населення Сербії чудово розуміє російську мову, і багато хто може російською мовою розмовляти. Близькі традиції і звички в харчуванні. На відпочинку в Сербії можна відчути себе буквально як вдома.

Встигнути відпочити на схилах гір Сербії можуть майже все. Сніговий сезон тут триває довго. Більш того, на випадок проблем з «натуральним» снігом, на гірськолижних схилах Сербії використовується спеціальне снегосоздающее обладнання. Так що прекрасна рівнинна лижня або сніговий покрив на гірськолижній трасі забезпечений на протязі всього сезону. Схили Копаонік можуть надати можливість навіть для навчання катанню на гірських лижах. У тому числі катання дітей.

Вибрати гірський відпочинок по душі й по кишені в Сербії може кожен. Величезний гірський масив Копаонік, що займає значну частину території цього маленької європейської держави.

Гірські схили Копаонік багаті на різноманітні гірськолижні траси. Тут є «зелені», «сині» і навіть чотири «чорних» спуску. Знавці прекрасно розуміють, яку колірну гамму «вибрати». Новачкам інструктори завжди порадять почати практикуватися в катанні на «зеленому» спуску і не ризикувати відразу відправлятися на «чорну» трасу.

Всі схили для гірськолижного катання чудово освітлені. Є кілька трас, які дають можливість насолодитися процесом катання навіть у нічний час. Підйом до початку катання забезпечують 22 сучасних підйомника.

Копаонік – не просто гірськолижний курорт. Гірськолижні тури в Сербію обов'язково включають відвідування найкрасивіших історичних пам'яток цієї невеликої держави. За красою й романтичності з ними можуть зрівнятися тільки замки Німеччини.
Кожного, хто придбає авіаквитки в Сербію і тур в цю державу, обов'язково чекає захоплюючий і веселий відпочинок. Той самий, який дасть можливість повністю забути про повсякденні клопоти та відчути, що таке справжнє єднання з природою. Те саме, яке ідеально дозволяє налаштуватися на нові службові подвиги і дає сили на просування по кар'єрних сходах.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS