Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Скільки коштує з'їздити в Єгипет

Скільки коштує з'їздити в Єгипет

Скільки коштує з'їздити в Єгипет

Ксенія Бєлова

20 березня 2007

Вирішили ми з друзями з'їздити в Єгипет. Скажіть, чого ж тут дивного – половина росіян відпочиває нині в Єгипті, а друга половина в Туреччині.

Ми вирішили з'їздити в Єгипет не в морі поплавати, а подивитися на піраміди, відвідати Каїрські і Олександрійські пам'ятки.

Докладніше про наші пригоди в статті "Єгипет, який ми втратили"

Порівнявши ціни на готові екскурсійні тури в Єгипет, вирішили їхати самостійно.

Квитки купили по спец акції Аерофлоту (149 євро + такси євро Москва – Каїр – Москва, разом з таксами вийшло $ 275 = 7306 руб). Готелі забронювали частково самі, частково через турфірму – дивилися за цінами.

Готель у Гізі (передмістя Каїра) взяли за рекомендацією турфірми Cataract Pyramids Resort 5 * http://www.akela-travel.ru/country.phtml?h=210 за 2 ночі з нас узяли за 2 номери 4760 руб ($ 44 на людину за 2 ночі). Наші враження про даний готель: на свої заявлені 5 * не тягнуть – максимум на 4 * з мінусом і то за рахунок території. Номери не ремонтувалися років 5 по нашим відчуттям, персонал працює огидно (що в ресторані, що на території готелю). Ціна по прайсу за номер на добу $ 180. Але так як ніхто в здоровому розумі й твердій пам'яті не буде в ньому зупинятися за такими цінами, то для турфірм для груп готель віддає номери баксів за 15-20 за добу. В основному заселений тургруп. Від нього до пірамід Гізи їхати приблизно хвилин 10-15, до пірамід Саккари – 30-40 хвилин. Вибір на сніданках цілком прийнятний: достатньо і гарячих страв, і овочів і випічки.

Готель у центрі Каїра Atlas Opera Hotel 3 *http://www.atlashotelcairo.com/. За 3 ночі за 2 номери (Suite – найдорожчі в цьому гадючника) з нас взяли $ 220 (по $ 55 на людину). Готель бронювали самі через Інтернет і прокололися – виявляється в Каїрі 2 готелі під назвою Атлас. Відгуки по першому Атласу були позитивні, але при пошуку в системах бронювання «виліз» другий Атлас, який виявився рідкісним гадючника. Не врятувало навіть те, що ми забронювали найдорожчі номери. Претензії до цього готелю: ремонту не було років 10. З 3-х ночей, що ми там були, в нашому номері 2 дні був зламаний змішувач в душі. Змішувач відремонтували тільки тоді, коли я на ресепції принесла його і поклала на стіл черговому. Кондиціонери не працюють, вікна мають наскрізні щілини на вулицю шириною з палець. А це значить, що чутність з вулиці – 100%. Мене рятували вночі тільки беруші. З вулиці чути:
- стройку поруч, тому всі гучне обладнання типу бетономішалки, компресора, лебідки і т.п. єгиптяни включають виключно ночами;
- машин на вулиці: центр міста і навіть в 3 ночі машини під вікнами безперервно бібікает і сигналять;
- господар готелю дозволяє проводити в ресторані на 2 поверсі вночі вечірки. Тому всю ніч можна слухати арабські наспіви, підсилені непоганими колонками;
- ну і нічні крики муедзинів з найближчих мечетей (яких в центрі теж багато) вам також забезпечені.

Сніданки в цьому готелі не блищать вибором і різноманітністю: квасоля, яку можуть їсти тільки місцеві, хліб, варені яйця, сир місцевий + віола, масло, помідори + огірки, з напоїв: нескафе у пакетиках, Ліптон в пакетиках і розведене «Юппі»

В Олександрії ми самі вибрали готель Windsor Palace 4 * http://www.akela-travel.ru/country.phtml?h=174 за 2 номери за 2 ночі з нас взяли 9265 руб ($ 86 на людину за 2 ночі). Найпозитивніші враження від готелю, особливо в порівнянні з двома попередніми. Готель заслуговує свої 4 *, навіть з плюсом. Персонал вишколений, номери пристойні, навіть ремонт роблять регулярно. Вибір на сніданках – більш ніж достатній. Тягне на 5 * готель.

Тепер з приводу витрат на транспорт:

Таксі в Єгипті недорогі, тому пересуватися на таксі по місту доступно всім туристам.

Поїздка з аеропорту в готель Катаракта в Гізі о 2 годині ночі нам обійшлася 75 фунтів + 10 на чай таксистові ($ 15). Машину брали в офіційній конторі в аеропорту.

Поїздка в Саккарі:

Таксі ми брали прямо в готелі Катаракта за фіксованими цінами. Готель-Саккара-очікування 3:00-Готель нам обійшлася в 190 фунтів + 10 фунтів на чай таксистові ($ 35)

Поїздка до пірамід в Гізі – 50 фунтів ($ 8,77). Поїздка від Гізи в готель – 20 фунтів ($ 3,5). В принципі, в Каїрі в будь-який кінець міста можна доїхати за 15-20 фунтів.

Квитки на поїзд Каїр-Александрія в одну сторін стоять по 40 фунтів на людину. В дорозі 2 години 20 хвилин.

Тобто за 7 днів екскурсійної програми ми витратили на транспорт (таксі + поїзд) 987 фунтів ($ 173) на 4-х, що виходить по $ 43,32 на 1 людину.

Їжа в Єгипті також дуже дешева.

Ми кожен раз їли в різних місцях: найдорожчий ресторан був в Олександрії на набережній Fish Market – рибний ресторан, куди ходять багаті місцеві. На 4-х ми там залишили 350 фунтів (об'їлися по самі вуха) – $ 62, що виходить на людину по $ 15,5. Як у нас в Москві сходити в Макдональдс.

Найдешевший обід був на площі перед Каїрським музеєм – по 5 фунтів на людину (менше $ 1). Це була національна єгипетська їжа – Кошари. Забігайлівку знайшли за допомогою путівника DK. Заходити в незнайомі забігайлівки такого профілю не ризикували – повна антисанітарія.

Загалом витратили на їжу 2280 фунтів на 4-х ($ 400), що виходить на 1 людину $ 100 або по $ 14,5 в день. При тому, що ми жодного разу не заходили в фаст фуди.

 

Квитки в музеї, на піраміди та інші екскурсійні місця для іноземних туристів коштують в 2 рази дорожче, ніж длястудентов, тому якщо у вас є ISIC, то беріть його з собою в поїздку.

На квитки в Каре: Гізу, Саккаре, Каїрський музей, Коптська музей, в Олександрії: Колона Помпея, фортецю Кайт бея, Олександрійський національний музей ми оплатили 1700 фунтів ($ 300), на 1 людину – $ 75.

Всього за тиждень індивідуального подорожі по Єгипту на1 людини було витрачено:

а / квиток – $ 275

готелі – $ 185

транспорт – $ 44

їжа – $ 100

екскурсії – $ 75

Разом: $ 679

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS