Ви переглядаєте: Головна > Подорожі > Казкове весільне торжество в Данії або в Німеччині

Казкове весільне торжество в Данії або в Німеччині

Казкове весільне торжество в Данії або в Німеччині 10.04.2011 Автор: Мантель Наталія

Автор статті Наталія Мантель.

Реєстрація шлюбу в Данії і весільний тур по Німеччині чи Європі – це відмінна можливість для росіян і громадян СНД поєднати два цих чудових події, причому навіть із самим скромним бюджетом!

Данська шлюб підходить так само і для інтернаціональних пар.

Реєстрація шлюбу в Данії – унікальна можливість швидко і без особливих формальностей укласти шлюб за кордоном. Місцем одруження може стати старовинна ратуша в самому серці средневе-кового містечка, дбайливо зберігає сліди великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. А замість звичного вже лімузина, в залежності від пори року, можна найняти святково укращенную живими квітами карету, запряжену лощадьмі, які прокотять молодят по історичних околицях.

Відзначити знаменну торжество можна в затишному ресторанчику, де обов'язково подадуть знамениті сорти датського сиру, вдало поєднуються з самими вишуканими сортами вина. Митецькі флористи складуть для нареченої воістину королівський букет!

Список необхідних документів зведений практично до мінімуму.

Тому не дарма Данію називають Європейським Лас-Вегасом, а тури для молодят – це один з найпоширеніших видів відпочинку в цій країні. У той же час шлюб, укладений в Датському королівстві, визнається у всіх країнах Європи, США, Канаді, Австралії, Китаї, В'єтнамі, а також в Російській Федерації та інших країнах СНД.

У 2010 році серед найбільш відвідуваних країн Європи, Німеччина після Іспанії займає друге місце. Німеччина-це найвідоміший туристичний бренд, країна з розвиненою інфраструктурою туризму і будь-якого транспорту, будучи при цьому однією з безпечних країн світу.

Тут немає межі фантазії для різних видів відпочинку, а також для незвичайного весільного торжества, відзначити яке можна, наприклад, на теплоході або пароплаві по Рейну, Мозелю або інший судноплавної річці або на одному з численних озер, причому можна взяти ціле судно напрокат.

Можливо також влаштувати романтичну костюмовану вечірку в костюмі будь-якої епохи в лицарському залі або в погребі зі склепінчастими стелями однієї з численних старовинних замків-фортець по всій території ФРН або в дзеркальному залі палацу останнього короля Баварії Людвіга П або в екстравагантному ресторані, наприклад, на куполі Рейхстагу в Берліні або в ретро-поїзді імператриці Австрії Єлизавети Баварської.

У ФРН можна також повінчатися в одній з православних церков, але шлюб вже повинен бути офіційно зареєстрований і виписане свідоцтво про шлюб. Провести весільну тиждень можна і в німецькій Саксонії. Для молодят пропонуємо її столицю – Дрезден з відвідуванням ландшафтного парку Muskauer Park, краса і унікальність яких визнана ЮНЕСКО.

Рекомендую зупинитися в резиденції в готелі-колишньої мисливської резиденції сансонского короля Августа Сильного, оглянувши попередньо знаменитий замок Moritzburg, де знімався фільм-казка «Три горішки для Попелюшки».

Знамениті замки Саксонії Stolpen, Kenigstein, унікальні родонові джерела Bad Schlema, світова столиця фарфору місто Майсен, екскурсія на пароплаві по Ельбі з оглядом природ-них пам'яток Саксонської Швейцарії, відвідування чеської Праги плюс чудове пиво і вино, все це разом Услід смак самого розбірливого туриста -молодожона.

Організовує офіційну реєстрацію шлюбу в Данському Королівстві з необхідним саме для Вашої пари пакетом документів і займеться підготовкою процедури одруження російськомовне агенство "Lara Agencу" пані Лариси Кербер з ФРН: http://www.laraagency.ru, e-mail: laraagency @ mail.ru.

Ця фірма також буде вашим відмінним помічником в організації ексклюзивного весільного туру по як Саксонії, так і в інших регіонах Німеччини (або по Європі).

Запрошуємо до співпраці туристичні бюро та шлюбні агенції.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS