Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Місця для екотуристів – екотуризм в Росії

Місця для екотуристів – екотуризм в Росії

Місця для екотуристів – екотуризм в Росії

Екотуризм в Росії

З кожним роком екотуризм в Росії росте і процвітає. Екотуризм- екологічний туризм, заснований на подорожах в незаймані місця людиною. У нас в Росії таких місць достатньо.Наші нескінченні ліси просто радують око, лісостепу іноді розчаровують: -), але як кажуть, – «на смак і на колір товаришів немає». Але саме в Росії кожен екотурісти знайде, щось незвичайне. І все-таки куди можна відправиться в Росії екотурісти? Відповідь просто – національні парки Росії.
Всього в Росії – 41 національний парк. Зараз я коротко опишу кілька національних парків.

Самий величезний за площею – це парк «Югид-Ва». Він почав вважатися національним парку 23 квітня 1994 року. Вся площа парку 18917,01 км?. Але засмічувати і руйнувати парк суворо заборонено. Відправиться в парк «Югид-Ва» можна купити путівку або своїм ходом.

Наступний парк – «Мещера», Володимирська область. Вважається парком з 9 квітня 1992 року. Площа 1187,58 км?, Цей звичайно трохи менше, ніж «Югид-Ва», але все ж таки є свої плюси. Саме в цьому парку розташована знаменита «Мещерська низовина».
Так продовжувати писати про національні парки можна ще дуже довго, як уже говорив у Росії їх величезна кількість.

Також для екотуристів в Росії можна знайти не тільки національні парки, а й різні затишні природні заповідники.

Один з яки� Криницький заповідник на Камчатці, досить вдале місце для туристів. Там ви можете знайти долину гейзерів і просто спокійні і тихі місця, далеко від галасливого міста.

Rybolov.ORG інтернет-магазин пропонує товари для риболовлі – мультиплікаторних котушки, зимові блешня, різні приманки і багато іншого з доставкою по РФ.

Ну і на цьому моя стаття закінчується, незабаром будуть продовження про національні парки. Так краще підпишіться на RSS блога , щоб нічого не пропустити!

З повагою, Сергій

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS