Ви переглядаєте: Головна > Курорти > Гірськолижний курорт Червона Поляна

Гірськолижний курорт Червона Поляна

Гірськолижний курорт Червона Поляна

Кожен поважаючий себе людина, ніколи не забуде свою, батьківщину, свій рідний край. Але чомусь, в нинішньому світі все зовсім не так! Як тільки настає відпустку, більшість з нас відразу шукають, де відпочити за кордоном і в свій огляд навіть не включає рідні місця. Взимку ми всі їмо на гірськолижні курорти  або просто на пляж до Туреччини :-) .

І ви хочете сказати це правильно? Звичайно ж, ні!

Сьогодні я вам розповім про один з гірськолижних курортів нашої Батьківщини. Я думав, у результаті вирішив віддати перевагу «Червоній Поляні в Сочі».

Гірськолижний курорт Червона Поляна

Гірськолижний курорт Червона Поляна- розташований біля самого підніжжя Кавказького хребта. Його оточують гори: Псеашхо, Аибга, Ачишхо висотою в 3 км. Цей гірський селище розташоване в 40 км від Чорного моря. Взимку місцеві будинки оповиті сніговими брилами, а влітку надзвичайною зеленню.

гірськолижний курорт Червона Поляна

Гірськолижні траси у Червоній Поляні радую очей. Вони різноманітні і незвичайні, привертають до себе, як новачків, так і професіоналів гірськолижного спорту.

Самий сезон на гірськолижному курорті Червона Поляна починається з 15 грудня по 15 квітня. Саме за рахунок того, що траси Червоної Поляни розташовані в північній частині гір, сніговий покрив зберігається до глибокої весни.


Курорт Червона Поляна не тільки прекрасний, але і безпечний. Тут Ви точно не наткнетеся на снігову лавину. Завжди є чергові рятувальники і помічники. Всі траси розділені: лижники окремо від сноубордистів, саночники від снігоходів. Також існує оптимальна безпеку в людних місцях. На курорті діють сучасні і потужні підйомники, які не змусять вас довго чекати.

Прогноз погоди Червона Поляна

Перш ніж відправиться в Червону Поляну, зверніть увагу на прогноз погоди на тиждень в Червоній Поляні, це дуже важливо, щоб не витрачати даремно час.  Гірськолижний курорт Червона Поляна в цій справі досить не стабільний, так що краще підстрахуватися, щоб напевно.

Сайт Червона Поляна- Kraspol.ru. Там можна знайти багато корисної інформації.

Не влаштовує Червона Поляна, тоді вирушайте до Швейцарії. Красиві місця Швейцарії притягають туристів зі всього світу.

Дякую, що приділили трохи часу моєї статті.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS