Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Інвестиції в житлову і комерційну нерухомість Німеччини – Закордонна нерухомість

Інвестиції в житлову і комерційну нерухомість Німеччини – Закордонна нерухомість

Інвестиції в житлову і комерційну нерухомість Німеччини – Закордонна нерухомість

Довгий час вважалося, що покупка нерухомості в Німеччині є, по суті, інвестуванням коштів у стабільну як у політичному, так і в економічному сенсі країну. При цьому вартість нерухомості в Берліні, на відміну від таких європейських столиць, як Париж, Мадрид або Лондон, довгий час залишалася порівняно низькою. Але ніщо не вічне під місяцем: сьогодні ринок нерухомості Німеччини переживає період активної трансформації, кількість новобудов у великих німецьких містах попросту зашкалює (наприклад, в Міті – одному з районів Берліна – будується три десятки об'єктів одночасно, при цьому ще більшу кількість будівель знаходиться в стані розробки проектів). За результатами аналізу, виконаного фахівцями IFO Institute, Німеччина на сьогоднішній день вважається найбільшим європейським будівельним ринком (саме на території цієї країни зводиться близько 17% всіх новобудов Євросоюзу). За цим показником вона випереджає інших лідерів – Іспанію, Францію і Великобританію.

Хвилинку уваги хочу звернути людей які мають проблеми з камінцями в печінці ефективне лікування цієї проблеми ви можете пройти в медецинському центрі androcentr де працюють високоякісні спеціалісти, які в короткі терміни ефективно зможуть допомогти вирішити вашу проблему!
А ми продовжуємо!

Оскільки намітилася тенденція до переїзду міських жителів подалі від галасливих кордонів мегаполісів в «зелені зони» (ближче до природи, свіжому повітрю і первозданної тиші), прігороднаянедвіжімость в Германііначала активно рости в ціні. Трохи дешевше, ніж будинок в передмісті, обходиться аналогічний будинок, розташований у сільській місцевості (ще дешевше – приблизно на 20% – коштуватиме будинок, який знаходиться в лісовому масиві, а не на території населеного пункту). Таку покупку сміливо можна назвати вигідною не тільки з причини низької вартості: перевагами проживання у видаленні від населених пунктів є сприятлива екологічна обстановка, тиша і свіже повітря.

Представники російського середнього класу зазвичай зупиняють свій вибір на нерухомості в Східній Німеччині – ціни тут низькі (вартість житла нижче, ніж у середньому по Москві), а будови дуже схожі з вітчизняними аналогами.

Найбільшим попитом користуються будинки і квартири в Дрездені, Лейпцигу, Потсдамі, Берліні. Також затребувана житлова нерухомість в Кельні, Ганновері, Франкфурті-на-Майні та Майнці.

Великі інвестори зазвичай зупиняють свій вибір на дохідної нерухомості у великих містах Західної Німеччини, таких, як Мюнхен і Дюссельдорф. Тут активно забудовуються елітні квартали, тому вартість ділянок стрімко зростає. Разом з тим дорожаетаренда приміщень під магазини офіс, так як саме в цих містах знаходяться офіси солідних німецьких і міжнародних компаній – це автоматично підвищує привабливість Дюссельдорфа і Мюнхена для представників бізнесу.

Поширена серед росіян інвестування коштів у житло, що здається в оренду: пансіони, номери в готелях, а також квартири, будинки і вілли, призначені для довгострокової оренди. Правда, прибутковість таких об'єктів рідко перевищує позначку в 3-4% (дещо більше рівня інфляції, так що орендодавець навряд чи зможе збагатитися). Винятком є елітні об'єкти (наприклад, будинки в таких районах Берліна, як Грюнвальд) – для російського інвестора покупка такої нерухомості стане вигідним капіталовкладенням.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS