Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Інвестиції в турецьку нерухомість – блискуче капіталовкладення – Фінанси

Інвестиції в турецьку нерухомість – блискуче капіталовкладення – Фінанси

Турецька нерухомість представляє величезний інтерес для багатьох інвесторів з усього світу. Туреччина
- Дуже розвинене курортне держава, тому придбання нерухомості на курортах Туреччини вигідно в першу чергу для подальшої здачі її в оренду. Ще при покупці нерухомості в країні автоматично видається дозвіл на проживання. При покупці вілли або будинку у власність передається разом з об'єктом і ділянка, на якій розташовується нерухомість. А для покупки будь-яких об'єктів турецької нерухомості майже немає ніяких перешкод.

Особливо привабливо виглядає турецька нерухомість для великих інвесторів. Характерна особливість усіх теплих країн, до числа яких належить і Туреччина, наступна – будівництво тут ведеться дуже швидко. Наприклад, споруда цілого котеджного селища займає не більше восьми місяців. При вкладенні грошей у будівництво вже через рік можна отримувати величезний прибуток від продажу об'єктів. Вона складе від тридцяти до шістдесяти відсотків. Також, якщо вкладати гроші в ще недобудований об'єкт, можна заощадити приблизно сорок п'ять відсотків вартості нерухомості.

У Туреччині виділяють три напрями інвестування будівництва: короткострокові інвестиції, інвестиції в комерційну нерухомість і інвестиції у великі житлові масиви і комплекси.

Найбільш складною в Туреччині вважається реалізація проектів комерційної нерухомості при будівництві будинків відпочинку і готелів.


Відволічу вашу увагу на хвилинку і хотів би запропонувати вам придбати чудовий ламинат quick-step киев все що вам можу сказати на сайті представлено широкий асортимент який прийдеться до вподоби багатьом!
Начебто це правильне вкладення грошей, адже крім зростання вартості на нерухомість, вона ще дає і постійний дохід. Але подібний бізнес вкрай нестійкий, тому що залежить багато в чому від успішної реалізації путівок туристичними агентствами. Окупність подібних проектів складає в середньому п'ять-вісім років. Але вартість турецької нерухомості за весь період зросте як мінімум в два рази. Аналітики пов'язують це з щорічним зменшенням кількості земельних ділянок, виділених на узбережжі для забудови під готелі.

На багатьох курортах Туреччини сьогодні можна придбати вже готовий бізнес, наприклад, купити готелі в Кемері, Бодрумі, Аланії, Чешме або ж вкласти гроші в придбання земельної ділянки і побудувати свій готель.

Популярність відпочинку в Антальї, Сіде, Мармарісі, Фетхіє, Белеку, Кушадаси і інших курортах Туреччини значно підвищила інвестиційну привабливість всієї турецької нерухомості.

На заміточку:

Сьогодні найперспективнішим напрямком вважаються інвестиції в комерційну нерухомість Туреччини. Це ідеальний варіант для відкриття свого бізнесу або розширення вже існуючого. Подібні інвестиції дозволяють отримувати прибуток від будівництва, від продажу або здачі об'єкта в оренду.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS