Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Інтернет у Туреччині

Інтернет у Туреччині

Інтернет у Туреччині – Наука та технології

Відомі турецькі інтернет-провайдери, компанії AMD і Dogan Online (DOL), завдяки яким «світовою павутиною» користується практично все населення цієї курортної країни, кілька років тому оголосили про запуск нових технологій для більш простого і більш швидкого доступу до інтернету. На сьогоднішній день це нове пристосування – ПІК Minicom (Персональний інтернет-комунікатор) – знаходиться в статусі активного просування.

Персональний інтернет-комунікатор – це спеціальний пристрій, до складу якого входять комп'ютер з наперед встановленим програмним забезпеченням, клавіатура, монітор, миша, підписка на доступ до «світовій павутині» і, звичайно ж, підтримка.

Первинним завданням ПІКу Minicom був зручний і недорогий доступ до якомога більшій кількості всіляких інтернет-ресурсів, наприклад, освітніх або розважальних. Загалом, на даний момент мета не дуже-то змінилася.

Приміром, за статистикою у 2005 році інтернетом користувалося менше 10% всього місцевого населення Туреччини. На той час саме компанія Dogan Online вважалася найбільшим серед всіх турецьких інтернет-провайдерів. Тоді в цілому тільки ця компанія намагалася максимально популяризувати інтернет в Туреччині і надати доступ до нього якомога більшій кількості мешканців та гостей міста. Доречі для тих хто шукає де придбати вагонку МДФ рекомендую відвідати цей інтернет магазин http://www.tlok.com.ua/ru/produkciya/mdph.html де знайдете те що вам потрібно щей по хорошим цінам.

Особливо актуальним це було в деяких невеликих курортних містечках Туреччини, де не було інтернет-кафе або спеціальних комп'ютерних залів для виходу в інтернет.

Саме тому створення якісного нового пристрою було відмінним рішенням для інтернет-доступу, чудовим засобом для навчання та розвитку бізнесу, а також неповторним, унікальним засобом для розробки програми для просування сайту. Мобільність і незалежність від комп'ютера – ось головні його достоїнства. Новий пристрій потрапить у всі міста Туреччини і зробить зв'язок з рідними простою і зручною.

Тоді, втім, як і зараз, інтернет-компанії AMD і DOL пропонували всім користувачам придбати ПІК Minicom, в який, як уже згадувалося, входило кілька важливих речей. Серед них – ігри, послуги доступу, програмне забезпечення і, власне, все, що необхідно для високоякісного та швидкого з'єднання споживачів з інтернетом.

Загалом, персональний інтернет-комунікатор Minicom відкривав для всіх споживачів широкі двері до величезної кількості можливостей. Оскільки він став дуже популярним і затребуваним майже відразу після свого виходу, було прийнято рішення розробляти нові ПІКи, які були б ще більш вигідними і корисними для різних операцій всередині мережі. І до компаній DOL і AMD приєдналися інші провайдери. Тепер не тільки 10% турецьких жителів користуються світовою павутиною, а набагато більше.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS