Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Інтернет в готелях Туреччини

Інтернет в готелях Туреччини

Турецька економіка стоїть на двох основних сферах діяльності – туризм і виробництво. Розвиток цих сфер безпосередньо пов'язано з впровадженням нових інформаційних технологій. Мобільний зв'язок та інтернет – основне і початкове напрям у розвитку бізнесу.

Рівень якості інтернету сучасної Туреччини дуже високий. Турецька економіка всього за кілька років зуміла покрити зв'язком не тільки міста і курорти, а й віддалені і малонаселені райони країни. Користувачі інтернет-ресурсами Туреччини складають близько 35 млн осіб і займають 13-е місце в світі. Сайти на турецькій мові мають відчутну вагу в глобальній мережі і все більше з'являються на багатьох серверах планети. І до речі, турецькі користувачі соціальної мережі Facebook знаходяться на п'ятому місці у світовій статистиці.

Дуже важливим аспектом для комфорту відпочиваючих стало підключення до глобальної мережі. Туристи вже не можуть обійтися без постійного спілкування у всесвітній павутині, і інтернет в готелі вже вважається основною послугою, а не додатковим сервісом.

Майже всі готелі Туреччини
мають вихід в інтернет.

Переведу на хвилинку тему і хотів би вам порадити чудову косметику для жінок фірми Natura Siberica яка приємно вас здивує своїм співідношенням ціни і якості. А придбати цю чудову косметику ви зможете тільки тут http://kosmetic.com.ua/natura-siberica-cosmetic
Якщо відпочивальник має пристрій для роботи з wi-fi, то для зв'язку зі світом досить знаходиться в холі готелю поряд з ресепшен і здійснити підключення. Як правило, така послуга безкоштовна.

Багато великі готелі Туреччини 4-5 зірки мають спеціальні комп'ютерні зали (бізнес-центри). Там знаходяться як ігрові, так і комп'ютерні термінали для підключення до всесвітньої павутини.

Послуга платна і коливається від 1 до 5 дол на годину. Готелі класом нижче не мають бізнес-центрів, але намагаються компенсувати і надати послугу відпочиваючим іншим способом. Часто в холах таких готелів стоїть столик з ноутбуком. Там же знаходиться апарат для зчитування кредитних карт. Турист може заплатити карткою і спокійно працювати і спілкуватися в інтернеті.

Навіть якщо турист зупинився в готелі без будь-яких ознак інтернету, то потрібно всього лише звернутися до менеджера. Він з радістю допоможе і домовиться з сусіднім готелем або на час надасть свій термінал.

В принципі, вирішити питання з виходом в інтернет дуже легко. Достатньо вийти в місто і прогулюючись знайти інтернет-кафе або комп'ютерний клуб. Там і спокійно, і ціни послуг можуть бути нижче.

Туреччина
стрімко розвивається і дивиться в майбутнє. Насолоджуючись відпочинком, ви без проблем зможете поділитися першими враженнями з рідними та близькими або вирішити термінове питання по роботі.

На заміточку:

У сучасному світі інтернет стає основною формою спілкування. Сайти множаться як на дріжджах, але не всі з них залишаються на плаву через рік, два, три після своєї появи. Саме тому настільки важливим стає просування сайтів, використання seo-технологій, нарощування посилальної маси. Також особлива увага приділяється індексуванню або забороні на індексування – noindex в Яндексі – Спеціальному методу управління поведінкою робота.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS