Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок в Алушті

Відпочинок в Алушті


Відпочинок в Алушті

Відпочинок в Алушті

Відпочинок в Алушті

Алушта курортне містечко, в Криму, на території Україні. Сам місто розташоване в прекрасній річковій долині. Це десь між Ялтою і Сімферополем, з ними він пов'язаний різноманітними дорогами.

Населення міста Алушта становить близько 34 тис. чол., Що досить таки не багато, але все ж місто відоме по всьому світу. Одним з основних достоїнств Алушти, це звичайно ж клімат, який вважається одним з кращих на побережжі Чорного моря. Як курортна зона місто не поступається нікому з довколишніх курортів, таких як: Варна, Ялта і Сочі.

Відпочинок в Алушті може вийти вдалий як з родиною, так і з вашими друзями, колегами.

Місто Алушта це не тільки піщані пляжі, кришталева вода в море, багата природа, а й маса розважальних центрів, які місто надає для відпочиваючих. Під час пошуку інформації про місто, натрапив на чудовий сайт http://otdyh-v-alushte.com  про відпочинок в Алушті,  надає детальну і якісну інформацію, яка може нагоді при відпустці в Алушті.

Продовжимо трохи про достоїнства. Однією з кращих пам'яток Алушти, вважається «Алуштинський гірський амфітеатр», який є найбільшим і красивим в Криму. Походи в гори також дуже захоплююче заняття в Алушті, по дорозі до вершини ви відкриєте для себе багато нового, а діставшись на самий верх можете розгледіти весь кримський півострів.

При відправленні на відпочинок в Алушту проблем з проживанням виникнути ніяк не може, тому що в місті безліч готелів, пансіонатів і звичайно ж завжди можна зняти котедж в приватному секторі, що буває дуже зручно.

З моменту заснування міста, його встигли відвідати багато відомих людей, такі як: Адам Міцкевич польський письменник, А.

С Грибоєдов, і всім відомі В.А. Жуковський, А.І. Купрін, В.Я. Брюсов, М. Горький, В. Маяковський, К.Г.Паустовский, В.Г. Короленка, М.Коцюбинський. Може саме прекрасні пейзажі Алушти спонукали цих чудових письменників і художників на їхню творчість.

Мітки:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS