Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Водоспади Ігуасу б’ють рекорди відвідувань

Водоспади Ігуасу б’ють рекорди відвідувань


Водоспади Ігуасу б'ють рекорди відвідувань

Водоспади Ігуасу б'ють рекорди відвідувань

Як стало відомо, з останніх даних в ЗМІ,  водоспади Ігуасу стали бити рекорди по відвідувань.

Національний парк Аргентини, де знаходяться водоспади Ігуасу, почав поповняться новими туристами, які бажають подивитися на одне з «нових семи чудес світу». За останній час був помічений зростання відвідування парку на 15%, що досить таки не погано. В середньому за добу національний парк відвідує близько 7000 туристів.

Водоспади Ігуасу розташовані на кордоні між Аргентиною і Бразилією, і відповідно розглядати водоспади можна з обох сторін. З бразильської сторони можна спостерігати величезні панорами падаючої води, немов в «безодню». З аргентинської частини, ви можете прогулятися по вузеньких містках, що важить прямо над водоспадами, яких там безліч і в кожного з них є своє давня назва.

Якщо ви хочете наблизиться до водоспадів максимально близько, можна відправиться на екскурсію на човні, на якій ви підпливете до самої гущі падаючої води, і звідти ви ніколи не виберетеся сухим ….

Але національний парк Ігуасу поєднує в собі не тільки прекрасні водоспади, це також велика кількість різних цікавих тварин і рослин. Місцева природа дійсно дивує. Птицю буквально позують для камер туристів, кругом літаю метелики різних видів. Дістатися до водоспадів можна на поїзді, який довезе вас точно до місця екскурсії.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS