Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Інтер’єр в стилі турецької казки – Інтер’єр

Інтер’єр в стилі турецької казки – Інтер’єр

Казкова Туреччина зачаровує гостей країни не тільки неповторною атмосферою древніх міст, красотами курортів і багатою історією, а й чудовою архітектурою як старовинних, так і сучасних будівель, а також майстерним декоруванням приватних будинків і квартир.

Таке декорування та проектування інтер'єру турецького житла являє собою втілення всіляких принципів справжнього комфорту і чисто сімейного затишку, які здатні прикрасити повсякденність життєрадісністю і справжнім щастям.

Якщо ви збираєтеся купити нерухомість в Туреччині, постарайтеся зробити його по-справжньому вишуканим і виберіть саме турецький дизайн.

Інтер'єр турецького будинку або квартири часто асоціюється з барвистими килимами, м'якими меблями, величезною кількістю маленьких подушок і різними дрібничками, серед яких мідні, бронзові або кришталеві вироби, а також всесвітньо відомий кальян. І який б не була нерухомість Туреччини – Дорогий чи не дуже, – вона завжди виглядає стильно, але разом з тим і казково.

Доречі для тих хто шукає де пройти тест на профорієнтацію в онлайні можу вам порадити хороший інтернет портал http://proforientator.com.ua/ де зручно пройти саме такий тест. А ми продовжуємо!

Декорування в турецькому стилі відрізняється використанням практично всіх відтінків. Але особливо в ходу червоний, жовтий, зелений і синій. Ну а, скажімо, стіни, стеля та підлога фарбують переважно в білі, сірі, кремові кольору.

Тоді яскрава, квітчаста меблі та різні аксесуари виглядають ще більш чудово.

В оформленні інтер'єру в турецькому стилі входить не тільки підбір меблів і шпалер, але і дизайн вікон – великих, від підлоги до стелі, або стандартних, правильної або неправильної форми і т.д. До речі, величезний вибір відповідних вікон можна знайти в інтернеті на різних сайтах з виробництва та розповсюдження вікон європейського рівня. Наприклад, тут можна вибрати пластикові вікна найкращої якості, які відмінно впишуться в інтер'єр будинку в Туреччині або квартири у рідному місті.

Що ж до самого оформлення кімнат, то в більшості турецьких житлових приміщень м'які меблі займає більше 70% простору; інші 30% займають килими, килими (тонкі килими без ворсу), подушки, а також своєрідні завіси з бахромою, бісером або намистом.

До того ж інтер'єр доповнюють красиві вироби з дерева, кришталю, бронзи, міді, шкіри, навіть глини. Варто відзначити видатну роль у декоруванні житла різних світильників – як «під старовину», наприклад, свічок або лампадок, так само як і сучасних, скажімо, торшерів або настільних ламп. Дивовижне поєднання всіх цих предметів робить обстановку в турецькому будинку або квартирі більш розкішною і в той же час по-справжньому приватній і умиротвореною.

Загалом, якщо ви вирішите якось перетворити інтер'єр свого будинку або квартири, зробіть це в турецькому стилі, щоб завжди відчувати себе, як у східній казці.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS