Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Волгоград місто-герой

Волгоград місто-герой

Волгоград місто-герой

Волгоград місто-герой

Волгоград місто-герой

На південно-сході європейської частини Росії перебувати, перейменований з 10 листопада 1961 року місто – герой Волгоград, в минулому Царицин, з 1925 по 1961 г – Сталінград.

Напевно немає на землі, особливо на російській, людини який не чув або не читав про битву за Сталінград, яка тривала 200дней і ночей. Волгоград є єдиним з міст Росії розташованих вздовж Волги, потяжении 60км, до міської межі також відносять острів Сарпінской і ряд дрібних островів.

Всі пам'ятки Волгограда сьогодні пов'язані з історією Сталінградської битви. Німецько-фашистськими військами було перетворено на руїни понад 90% міста, в центральному районі міста залишилося все під лише одне житлове приміщення.

Хотілося б виділити такі пам'ятники як: Мамаєв курган, Панорама «Розгром німецько-фашистських військ під Сталінградом», Руїни старого млина, Будинок солдатської слави, Алея Героїв і багато інших, музей «Сталінградська битва», Нікітська церква, Казанський собор, церква Іоанна Предтечі але це звичайно не все, все перерахувати неможливо-це треба бачити.

Всі хто відвідав Волгоград  залишається в захваті, тут не заблукати, продаються путівники і все в основному знаходитися в центрі міста і поруч, втомилися від суєти можете прогулятися на катері звідки теж розкривається прекрасний вигляд, є парки зможете відпочити і помилуватися природою.

Температура у Волгограді взимку від -9,6 ° C до -35 ° C, влітку +24,2 ° C до +40 ° C. Волгоград – це не забудемо і культурна столиця, тут 5 театрів і ще безліч кафе , розважальні центри, ресторани, клуби, молодіжні дискотеки, модні салони, різноманітні магазини та багато іншого.

Мітки:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS