Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Лісабон – місто на семи пагорбах

Лісабон – місто на семи пагорбах


Лісабон – місто на семи пагорба�

Лісабон - місто на семи пагорба�

У XVI столітті завдяки колоніям в країнах Африки, Азії, Америки, а також географічним відкриття португальців, утворився великий європейський місто – Лісабон. Столиця Португалії, що займає площу 84,8 км2, здатна зачарувати будь-якого приїхав людини. Непомітно переплітаючись один з одним, багатовікова традиція, стародавня розкіш, модерн, оптимізм і морські простори створюють контрастну атмосферу міста. Наприклад, побудовані в районі

Белем, розкішні старовинні будівлі цікаво розповідають про період розквіту Лісабона. Лісабон по праву вважається романтичним містом, побудованим на семи пагорбах.

І перейнятися багатьма сторонами його життя, а також помилуватися масштабними пейзажами, можна із затишних кафе, розташованих на оглядових терасах Мірадоуруш. Також в Лісабоні популярні і старовинні транспортні засоби, плавно доставляють наверх всіх бажаючих пасажирів. До них відносяться трамваї, фунікулери. А однією символічною пам'яткою столиці Португалії вважається підйомник «Санта Жуст», який ще в 1902 році був успішно введений в експлуатацію. А саме на трамваї Electrico 28 рекомендується почати екскурсійну програму по Лісабону. Ці транспортні засоби створюють найбільшу і знамениту у світі трамвайну систему, що відрізняється оригінальністю.

Функціонуючі на маршруті старовинні трамвайні вагони були побудовані ще на початку ХХ століття.

І з тих пір вони лише піддалися незначною модернізації. Оглядова екскурсія на трамвайчику Electrico 28 дозволить чітко побачити всі визначні пам'ятки португальської столиці. А також перейнятися життям міста допоможуть національний лікер з вишнями і чашка чорної кави в барі Старого міста. Все це залишить незабутні враження від відвідування красивого міста планети – Лісабона. Пнуться наверх вузькі вулички районів Алфама і Моурарія нагадують про арабський минулому столиці.

А квартали Шиаду і Байша на сьогоднішній день практично відреставровані після руйнівного землетрусу XVIII століття. Практично в кожній точці цих районів можна відчути атлантичний бриз, веющий з найбільшої річки Тежу. У кварталах Лісабона можна чудово провести час, відвідавши численні магазини. А також можна відчути всю красу нічного ритму життя столиці, особливо в центральних районах Байрру-Алту і Докаш.

За матеріалами: http://x250.ru

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS