Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Фестиваль сигар – ProCigar в Домінікані

Фестиваль сигар – ProCigar в Домінікані

Фестиваль сигар – ProCigar в Домінікані

Фестиваль сигар - ProCigar в Домінікані

Фестиваль сигар – ProCigar в Домінікані

В цьому році Куба відсвяткує щорічний фестиваль сигар (ProCigar) на Домінікані. Таких фестиваль влаштовувався вже чотири рази, цього разу стане напевно найбільше запам'ятався, так як під час проходження фестивалю в Сантьяго (другий за величиною місто країни), буде безліч цікавих заходів.

Як повідомляє Смі, початок святкування пройде на Карибському узбережжі, на курорті Casa de Campo, який славиться своїм комфортом і великою кількістю різноманітного відпочинку. Саме там в цей час пройде екскурсія з дегустацією сигар на одній з кращих в світі фабрик Tabacalera de Garcia, з виготовлення вручну сигар. Але це далеко не все, учасникам фестивалю буде запропоновано чудовий екотур по лісах національного парку Есте. Також турніри в гольф на кращому полі і невеликий круїз на катамарані до острова Саона.

Після всього цього основне свято переміститься в місто Сантьяго, де будуть також проходити офіційні дегустації в готелі Hodelpa Gran Almirante. У місті заплановано безліч екскурсій і звичайно ж екскурсії по найкращим тютюновим фабрикам і плантація. Бажаючі можуть відправиться на групове плавання на надувному човні по Яке-дель-Норте або тихо і спокійно зробити поїздку на конях до місцевого водоспаду Хімено, а також можна відпочити різними іншими способами в місті.

Ви скажете це все що підготували до фестиваль? І відразу відповідь, звичайно ж немає ….

Місцевий виробник рому Brugal спеціально до фестивалю підготував в місті Сан-Педро-де-Макоріс дегустацію їх напою і найцікавіше шоу з морськими тваринами.

Сам фестиваль розпочнеться з 19 лютого по 24 включно, за ці 5 днів ви поринете в унікальний вид відпочинку, в Домініканка республіці. ….


Щоб стежити за часом для дівчат порадив би швейцарські жіночий годинник, які відмінно виглядатимуть на будь дамі, і ви ніколи не встигнете на важливу подію, що може, буде одним з найважливіших у вашому житті .

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS