Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Сінгапур став більш відвідуємо туристами

Сінгапур став більш відвідуємо туристами

Сінгапур став більш відвідуємо туристами

Сінгапур став більш відвідуємо туристами

Республіка Сінгапур тепер стала більш популярною для туристів, за підсумками 2011 року, республіку відвідало 13,2 мільйона туристів, що на 11% більше ніж у 2010 році.  Як повідомляють ЗМІ, частіше за все в минулому році Сингапур відвідували туристи з Азії, і склали близько 75%. Далі трохи по докладніше.

Перше місце по відвідувань  зайняли туристи з Індонезії і їх число склало 2,59 мільйона чоловік. Відразу за ними йдуть туристи з Китаю – 1,58 мільйона, третє місце зайняли туристи з Малайзії – 1,14 мільйона, і туристи з Австралії – 956 тис., на останньому місці опинилися туристи з Індії – 869 тис.

По зростанню туристичного потоку, відвідування з Китаю виросли на 35%, а з Філіппін, Тайваню і Японії з середньому на 24%.

По Російських туристів мало що відомо, лише те що з січня по липень Сингапур відвідало 34 тис. росіян, що вже на 6,8% більше у відмінності від минулих років.

Так як виріс турпотік до Сінгапуру, добре і підріс дохід від туризму і склав 12,8 мільярда доларів, що на цілих 17% більше ніж у минулі роки.

Якщо ваш родич пішов подорожувати до Сінгапуру або в будь-яку іншу цікаву країну для більш простого спілкування з ним можу вам порадити скачати скайп безкоштовно і встановити собі на комп'ютер, що зробить ваше спілкування легким і дешевим .

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS