Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Туристична електричка з Петербурга в В. Новгород

Туристична електричка з Петербурга в В. Новгород


Туристична електричка з Петербурга в В. Новгород

стартонув туристична електричка з Петербурга в В. Новгород

стартонув туристична електричка з Петербурга в В. Новгород

У суботу стартанул новий туристичний електропоїзд за маршрутом Великий Новгород – Санкт-Петербург.

Проект організований спільно ВАТ "Північно-Західна приміська пасажирська компанія", регіональної адміністрацією та ОЗ.

Час відправлення з Московського вокзалу призначено на 8.00, прибуття в Новгород – 11.05. Зворотно склад відправиться з Новгорода в 20.15 і прибуде в Санкт-Петербург в 22.49.

Склад слід без зупинок і розрахований на 638 посадочних місць. Поїзд відрізняє підвищена комфортність і відсутність пільг на квиток – фіксована ціна становить 500 рублів за квиток в обидві сторони. Все більше туристичних поїздів тієї чи іншої «спеціалізації» починають слідувати по території Росії і за міжнародними маршрутами. "Тим влітку повинен бути запущений екскурсійний складу« Сяйво Півночі »в республіці Комі. А вже цього серпні планує почати рух складу Москва-Пекін, який буде знаходитися в дорозі близько двох тижнів, зупиняючи« постояльців »в найцікавіших точках маршруту. В цьому напрямку розвитку туризму часто робиться наголос на унікальність екскурсій, предоставемом в залізничному турпакеті: так, перший зі згаданих складів обіцяє доставляти пасажирів на важкодоступне плато кам'яних ідолів – природне диво України.

Також хотілося б повідомити, що можна подивитися хостели санкт-петербурга, яких по місту величезна кількість. Всім раджу побувати в Пітері це один з кращих міст Росії.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS