Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Гіза батьківщина пірамід

Гіза батьківщина пірамід


Гіза батьківщина пірамід

Гіза батьківщина пірамід

Гіза один з багатонаселених міст Єгипту, розташований на лівому березі річки Ніл, не далеко від міста Каїр.

Як вважають експерти, Гіза є центром туризму в Єгипті, так як в місті розташовано безліч всесвітньо відомих пірамід, такі як піраміда Хеопса, піраміда Хефрена, піраміда Мікеріна і багато інших не без відомі піраміди. Всі ці піраміди вже давно вважаються одним з семи чудес світу.
Пам'ятки міста Гіза це не тільки піраміди, також це величезний сфінкс, безліч стародавніх храмів, некрополь.

У цій статті більше хотілося б поговорити саме про головні визначні пам'ятки Гізи, і як ви вже здогадалися про стародавні піраміди єгиптян.

За повір'ями єгиптян країна мертвих розташована на заході, тому що саме там опускається бог сонця Ра. Тому в стародавньому Єгипті піраміди будувалися в західній частині місто Гіза. Головна піраміда в місті вважається «Піраміда Хеопса».

Піраміда Хеопса

Піраміда Хеопса була забудована близько 2590 р. до н. е.. Це найбільша піраміда зі збережених до наших часів. Площа піраміди займає 5,3 га. Кожен кам'яний блок, з якого споруджена піраміда важить близько 2,5 тонн, а все в піраміді близько 2,3 мільйона таких блоків, що звичайно дуже дивує, як така стародавня цивілізація створювала такі потужні споруди.

Як кажуть історики, кам'яні блоки були укладені так якісно, ​​що між ними не можна пропустити навіть лезо ножа.

Всередині піраміди практично нічого не збереглося, там розташовується тільки три кімнати великі кімнати і саркофаг фараона з червоного граніту, але в ньому також нічого не виявлено, припускають, що піраміди була розграбована ще в давнину.

Піраміда Хефрена

Піраміда Хефрена – друга за величиною єгипетська піраміда, розташована в Гізі, неподалік від піраміди Хеопса. Піраміда Хеопса сина не сильно поступається піраміді батька, вона також сприятлива і зовсім трохи менше, чого на вигляд зовсім не скажеш.

Підстава піраміди це практично ідеальний квадрат з максимальною погрішністю в 8 см, таку погрішність можна навіть не вважати, тому що одна сторона має 215,16 метрів. Всі грані піраміди зроблені на відмінно, що також дивує. Спочатку піраміда була покрита вапняком, який зберігся лише на її вершині.

Піраміда Менкаура

Третя з відомих пірамід Гізи це Піраміда Менкаура (Мікеріна). Найнижча з трьох найбільших пірамід Гізи. Дана піраміда було забудована в кінці епохи високих пірамід. Хоч піраміда не висока, все рівно вважалася одним з кращих творінь забудовників.

Весь Єгипту представляє величезну історичну цінність, яка буде зберігається ще довгі століття. Відпочинок в Єгипті на сьогоднішній день дуже популярний серед туристів і мандрівників, тури до Єгипту можна придбати у багатьох туроператорів і отримати максимально задоволення від відпочинку

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS