Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Квартира в східному стилі

Квартира в східному стилі

Рахат-лукум, килими, курортні містечка і мечеті – це ще не вся Туреччина. Так само як і модний дизайн інтер’єру – це не тільки про Європу. Таке можна сказати і про цю східній країні, яка намагається слідувати європейській моді, але при всьому при цьому не забуває і національних мотивів. Особливо якщо говорити про турецькому інтер’єрі.
Облаштовувати свою квартиру в якому-небудь стилі – давно вважається модним і навіть представляється якимось правилом хорошого тону. Це не тільки виглядає ексклюзивно, в таких квартирах дійсно можна відпочивати, а не тільки ночувати, приходячи з роботи.

Цікавий факт для тих хто планує зробити для своїх друзів маленькі презенти в видді ручок з якимось цікавим надписом можу вам порадити де зробити нанесення логотипів на ручки власне все це ви зможете переглянути на сайті http://uson-promopen.ru/application-of-logo А ми продовжуємо!

Сучасні турки давно звернули увагу на інтер’єр. Але і в багатьох європейських містах також можна зустріти прихильників східного інтер’єру квартири. У тому числі турецького. Яким же він представляється?
У більшості своїй в турецькому стилі оформляють спальні та гостьові кімнати.

Причина тому – особлива любов до подушок, валикам, пуфам, диванів і диванчик. У своєму ідеалі – це величезна ліжко-перина, згадка про яку можна зустріти в найдавніших турецьких казках, побачити на старовинних панно ина фресках.
Інша відмінна риса такого інтер’єру – м’яке, приглушене освітлення, що розташовує до інтимної обстановці й умиротворення. У такій кімнаті турки люблять лежати на подушках і курити ароматний кальян. Прикрашають такі кімнати східними статуетками та іншими атрибутами сходу – картинами під старовину, вазами та іншими дрібничками.
Ні в одній навіть наймоднішою готелі нашої країни такої краси не побачити. Тоді як східні мотиви можуть внести приємну різноманітність в будь-який інтер’єр. Приїхали ми, скажімо у відрядження, оселилися в готелі – і настрій разом покращився, а справи все зважилися якнайкраще. Така квартира на добу у Вітебську, Москві або Тольятті могла б стати найбільш справжнім прикладом для інтер’єрної революції будинку. Адже жити треба красиво.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS