Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > У місті своєї мрії

У місті своєї мрії

Туреччина – місце не тільки для відпочинку, але і для повсякденного життя! Ми приїжджаємо до Туреччини дуже часто і по роботі, і для відпочинку. Так чому б не придбати собі заміський будинок тут? Зробити будинок красивим і затишним. Для цього я купила каталог меблів елітна Європейська меблі в Москві. Навіщо зупинятися в готелях, якщо є можливість придбати нерухомість в якому-небудь з курортних міст!

Ми вибрали місто Бодрум, т.к. він один з найбільш знаменитих курортів. Він стоїть біля затоки Бодрум, де зустрічаються Егейське і Середземне моря. Лазурне, тепле море, численні пляжі в бухтах зі скелястими утвореннями, нададуть нам чудових відпочинок. Тут місто забудований двох -, триповерховими білосніжними будинками в грецькому стилі, що і зраджує цьому місту особливу чарівність. Тут літо дуже м'яке ніж в Анталії, а відправившись до бухти Гюмбет ви можете займатися серфінгом, підводним плаванням, катанням на водних лижах, а в бухті Бізе, що по сусідству, навесні насолодитеся ароматом апельсинових і мандаринових садів. Можна споглядати і змагання з вітрильного спорту.

У цьому місті знаходиться замок Святого Петра, який був побудований лицарями-іоаннітів в середині 15 століття. Ця велична споруда, викладене з зеленого граніту, було побудовано на місці сельтжуйской фортеці. Подвійні стіни замку мають назви, які визначають їх приналежність до різних країн, які входили до складу ордена Иоаннитов, а саме: англійської, італійської, німецької та французской.В замку Святого Петра мається Портова вежа. Вона виступає головним входом в замок. На сьогоднішній день замок Святого Петра є відкритим музеєм підводної археології, який представляє всім бажаючим дивовижні знахідки морського дна-амфори, зброю і монети. Виставлені старовинні саркофаги, серед яких є і саркофаг принцеси Ади, яка була сестрою легендарного Мавсола.

Доречі для тих хто затіяв ремонт літом і шукає якісний швелер рекомендую вам відвідати інтернет магазин metalbudservis де знайдете найбільший асортимент різновидів металевих швелей. А ми продовжуємо!
А в місті Дідім, ми з чоловіком відвідали храм Аполона, який будувався безліч разів, але так і не добудувався. Добудованим, він міг би претендувати на звання восьмого дива світу. Це неймовірно прекрасне місце! Тут наповнюєшся якимось позитивним і доісторичні-божественним повітрям, отримуєш силу-силенну вражень і знань. Цей храм складається з 122 колон, які встановлені навколо храму і розташовані в два ряди. Довжина самого храму становить приблизно 60 метрів. Побудований був храм майстерними грецькими майстрами і досі захоплює нас усіх. З усіх колон залишилося тільки дві, а інші спочивають в руїнах. Але ще збереглися жертовний вівтар і фонтан.

Так, воістину все це прекрасно! Тому наш будинок і буде в одному з цих міст. Гортаючи журнал «Все для ремонту», я натрапила на рекламу м'які меблі з Європи,а так само в Туреччині. Це якраз те, що так необхідно в новий будинок. Виділяючи ці реклами, я трохи задумалася про наш будинок, адже туди так багато всього потрібно буде … Але тут же я розуміла, що в цьому будинку будемо проживати тільки ми і наша сім'я, шкодувати грошей можна. Потрібно тільки найкраще для комфорту і приємного проведення часу. Як здорово, що ми маємо таку можливість купувати в Туреччині нерухомість! Тут наші діти будуть не тільки дихати чистим і свіжим повітрям, а й купатися в кристально чистій воді і валятися на золотистому пісочку …

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS