Ви переглядаєте: Головна > Курорти > Національна італійська кухня

Національна італійська кухня

Національна італійська кухня

Національна італійська кухня

Туристів до Італії привертають не тільки курорти та історичні пам'ятки, а й знаменита італійська кухня. У цій сонячній країні у всіх ресторанах і кафе ви можете замовити піцу і макарони (пасту) – традиційні італійські страви.

У давні часи одному кулінарові в Неаполі прийшла ідея прикрасити плоску корж з тіста червоними помідорами, посипати білим сиром і зеленими спеціями з трав, що нагадувало кольори національного прапора. Перше офіційна назва піци – «Маргарита», так звали італійську королеву. Як в Італії з'явилася паста, хто придумав чи завіз цей рецепт, про це сперечаються до цих пір. Одні вважають, що рецепт макаронів завіз з Китаю Марко Поло, інші вважають, що макарони використовувалися на півострові набагато раніше. В даний час в Італії випускається не один десяток видів пасти під звучними назвами: тортелліні, Феттучіні та ін

В Італії приготування їжі, культура її споживання – це частина національних традицій.
Не дивуйтеся, якщо на одному і тому ж компакт диску будуть записані оперні арії і частина кулінарної книги, такі от італійці любителі своєї національної кухні.

Протягом багатьох століть складалися традиції італійської кухні. Наприклад, з історії відомо, що один з італійських полководців прославився не військовими перемогами, а своїм непомірним пристрастю до застілля і гульні. З тих пір вислів «бенкет бенкет» придбало загальне значення.

Італійці природжені кулінари, вони люблять готувати і добре розбираються в тонкощах кулінарії.

В Італії виробляють відомі сорти сирів, таких як пармезан, моцарела. Сир пармезан роблять в провінції Емілія-Романья і натирати його треба тільки вручну. Для виготовлення сиру моцарелла беруть молоко буйволиць, використовують його в основному для приготування салатів і різних закусок.

Відомий італійський бальзамічний оцет. Для його приготування використовують тільки виноград теббіано в Модені. Сотні відомих в Італії сімей зайняті виробництвом цього оцту, а співак Лучано Паваротті вважається неперевершеним майстром у цій справі.

Ось якось так. Так, що Італія це не тільки гарна дивна, але і дуже «смачна» і загадкова. Найкраще В Італії ходити по пам'ятках з гідом. Якщо ви відправляєтеся до Італії вперше, тоді з початок їдьте в Рим, замовити російськомовного гіда в Римі, зовсім не складе, праці і проведете кращі дні свого життя.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS