Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Арочні ворота в Сіде – початок туру до Туреччини – Міста

Арочні ворота в Сіде – початок туру до Туреччини – Міста

В античні часи містечко Сіде був найголовнішим портом Памфілії. Його заснували у сьомому столітті до нашого часу греки-колоністи з еоліта. Пізніше тут правили лікійці і перси, а після них – Селеквіди і римляни, потім сюди привів свої війська Олександр Великий.

Період розквіту і особливого підйому цього античного містечка припадає на другий-третій століття. У цей час Сіде збагатився за рахунок торгівлі рабами. Тут розташовувався один з найвідоміших невільничих ринків, звідки в султанські гареми потрапляло чимало дівчат.

Найнезвичайніші, цікаві і красиві пам’ятники були споруджені тут у дні правління Римської імперії. І нині в Сіде відчувається міць і велич римської епохи та її правителів.

Для людей які шукають де замовити проекти дизайн інтерєру пропоную переглянути послуги фірми  U-style власне більш детальну інформацію ви зможете отримати на їхньому сайті http://u-style.com.ua/services/. А ми продовжуємо!

Саме містечко захований за найвищими арочними воротами, зведеними в першому столітті до нашої ери на знак пошани і поваги до імператора Веспасіана і його синові Титу. Веспасіан правил містом сімдесят років. А його скульптурний портрет можна споглядати у музеї Пергамон, розташованого на Острові Музеїв в Берліні. Висота воріт більше шести метрів. Це головні ворота міста Сіде і цікава антична визначна пам’ятка, якою може похвалитися Туреччина. Можна навіть сказати, що багато тури в Туреччину починаються саме звідси.

Протягом всієї історії зовнішній вигляд воріт змінювався не один раз. Зараз вони виглядають зовсім інакше, ніж відразу після зведення, але стіни їх збережені в колишньому вигляді. Незважаючи на напівзруйнований вигляд самих воріт, вони як і раніше вражають туристів своєю величчю і неповторністю.

Арочні ворота в Сіде розташувалися між двох веж. На стінах, по різні сторони від воріт, присутні невеликі ніші з арками. У цих арках в минулі часи стояли статуї імператора і деяких знатних людей тієї епохи. Пройшовши у ворота, поглядам туристів відкривається величезна стародавня площа і приголомшливо красивий фонтан «Німфеум».

Саме з цих стародавніх воріт і варто починати свій візит в цю казкову східну країну. Уподібнившись імператору, з величчю пройти через них і зануритися в повний вражень відпочинок.

 

Заміточка:

Найбільшими виробниками трикотажу в країні є компанія «Clever tekstil», «Lotex», «OZKAN», «Rukim», «WildLove», «PlayNew» та інші.

Тканина утворюється шляхом переплетення ниток. Трикотаж – це виріб або матеріал, структура якого – це з’єднані один з одним петлі. Трикотажне полотноміцний і гнучкий матеріал, для якого характерні еластичність, розтяжність, м’якість. А перші вироби з трикотажу датуються третім століттям до н. е..

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS