Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Озеро Селігер – вистачить працювати час відпочивати

Озеро Селігер – вистачить працювати час відпочивати


Озеро Селігер – вистачить працювати час відпочивати

Озеро Селігер

Одне з найчистіших і найгарніши� озер Росії є озеро Селігер.  У районі озера розташовано безліч рідкісних соснових борів, прекрасних церков, звивистих потічків і родючих земель.

Селігер славиться своєю красою і кристально чистою водою, туди приїжджають туристи з метою, насолодиться повноцінним відпочинком, зарядиться енергією, отримати масу яскравих вражень і навіть просто з цікавості.

Озеро Селігер розташоване на території Новгородської і Тверській області,  якщо так рахувати, то десь посередині між Санкт-Петербургом і Москвою, на Валдайській височині.

По площі озеро входить в 20-ку найбільши� озер Росії,  і вона складає 260 кв. км, що на мою думку не так то мало. За останніми даними, середня глибина озера Селігер 5-6 м, а максимальна 24 м.

На Селігері багато не великих островів, але є два великих острови Городомля і Хачин.

Природа і клімат, також здивує вас. Не можна не сказати, що Селігер це краще місце для рибалок і мисливців.

В Селігерський лісах мешкають такі тварини як: вовк, лось, лисиця, кабан, ведмідь, білка, заєць, бобри, куниці.

З сімейства пташиних ви можете спостерігати: качок, глухарів, рябчиків, чапель, вальдшнеп, журавлів, чайок.

В озері Селігері та прилеглих озерах ловляться: минь, вугор, судак, уклейка, щука, йорж, окунь, лящ, плотва, лин, краснопірка.

На Селігер можна відправиться родиною або разом з друзями, це в кого які пріоритети :-) .  Загалом це не важливо, але відпочинок на Селігері вийде відмінний. Якось так ….

Запитайте Ви, а що там з житлом? Ось відразу відповідь,  будиночки і котеджі на озері Селігер зняти не складе труднощів. Так вибір величезний, кожен знайде собі містечко до душі та фінансів.

З повагою, Сергій Гопляк

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS