Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Картахена – містечко в Іспанії

Картахена – містечко в Іспанії

Картахена – містечко в Іспанії

Картахена – містечко в Іспанії

На південно-східному узбережжі Іспанії перебувати місто Картахена, в автономній області Мурсія, на узбережжі Коста Каріда.

Це портове древнє місто, заснований в 221г до н.е. Засновником міста вважають генерала Гасдрубал Красивий і перша назва міста Кварт Хадашт (Нове Місто).

В 298 році тарагонезскіе землі розділив на три провінції імператор Діоклетіан, заснувавши римську провінцію Картагенской і Картахені її столицею. Для британських корсарів, вона була ласим шматком, які не раз намагалися захопити її ще в XVI ст.

Яскраве згадка набігу на Картахену очолював знаменитий Дрейк Френсіс, в 1586 році місто захопили, спалили собор, більше ста днів тримали населення в ув'язненні, натомість величезного викупу. Напевно тому іспанці намагалися убезпечити важливий для них торговельний порт, звівши навколо міста стіну Сентро-Амуральядо, довжина якої складає більше 11 км. -В даний час яка є головною визначною пам'яткою міста Картахена.

Зараз торговий порт, на березі бухти розташований старий квартал в центрі міста височіє Ратуша. Тут же навпаки розташований парк Торрес. там є замок La Concepciy, трохи далі Кафедральний Собор 13 століття.

Історичні знахідки з цікавістю ви можете розглянути в Археологічному музеї. ЮНЕСКО оголосив культурною спадщиною людства-старий центр Картахена. Картахена є відображенням давніх сторінок історії.

Місто з північної сторони прикритий гірськими хребтами, клімат тут теплий посушливий прибережжя пом'якшує його, температура досягає 20 ° C.

Січень є холодною місяцем, і тоді температура до 12 ° C, а в серпні понад 35 ° C. Тут ви зможете спробувати фініки, які дозрівають тільки в Картахені.

Картахена – це певне повернення в часі. Огляд стародавніх церков і схилів які пам'ятають давньоримських легіонерів, Картахена сприяє тихому спокійному відпочинку.

У Картахені є й багато розважальних закладів, зони відпочинку Бокагранде і Ель-Лагуіто, якщо захочете можете відпочити на пляжі будь ласка – на узбережжі Плайас-Бланка, де розташовується одна з кращих пляжних зон в країні.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS