Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Іспанія – життя в ритмі фламенко

Іспанія – життя в ритмі фламенко

Іспанія – життя в ритмі фламенко

Іспанія - життя в ритмі фламенко

Іспанія є країною, що лежить на південно-західній околиці Європи. Займає частину Піренейського півострова, омивається водами Середземного моря, Атлантичного океану і Кантабрійські морем. Країна також включає в себе архіпелаги Балеарських островів розташовуються в Середземному морі і Канарські острови, знаходяться в Атлантичному океані.

Природа Іспанії дивно різноманітна між регіонами, кожен регіон країни по-своєму унікальний, скрізь різноманітний клімат, ландшафт і культура.

Цю країну можна розділити на частини:

• Північну вологу і зелену, малонаселену і плоско формову;
• Середземноморську Іспанію – родючу і сонячну;
• Південну гарячу і суху Іспанію ;
• Балеарські острови з іспанськими традиціями;
Канарські острови, дивовижні тягнеться ланцюгом вулканів надзвичайної краси.

Яка вона Іспанія?

Прогріті сонцем землі в центрі країни і яскраві прибережні курорти на Коста дель Соль, Коста Бланка, а також Балеарські і Канарські острови, змусять будь-якого туриста залишитися до Іспанії небайдужими. Вона також відноситься до числа найбільш гористих країн Європи. Більше десятка гірських хребтів відвідуються туристами, там влаштовуються походи, де можна насолодитися усіма принадами дикої природи Іспанії. Іспанські пляжі на східному Білому Узбережжя (Коста Бланка) і південному Узбережжя Сонця (Коста Дель Солі) спокушають розлогим і дрібнозернистим піском, чистотою водою, просвітлює променями ясного сонця, якого тут досить приблизно протягом 300 днів на рік. Запах, що виходить від зростаючих тут апельсинових, персикових і лимонних гаїв поширюється по всій окрузі.

Незвичайна краса Іспанії і привілейоване географічне і стратегічне положення між Європою і належить Африкою, утворили в Іспанії місце стику культур Сходу і Заходу. Різні раси утворили оригінальну і єдину цивілізацію в своїй зовнішності.

У іспанців присутній заразна пристрасть завжди робити щось собі на втіху. У барах, клубах і на вулицях постійно щось відбувається. Музичне життя і мистецтво переживає найбільший бум протягом багатьох років. Навіть у невеликих містах ошелешує багата нічне життя, а також розваги.

Мадрид- столиця країни і в той же час місто, яке ніколи не засинає. У численних клубах, барах, дискотеках і кабаре панує гаряча атмосфера, що віддає темперамент жителям столиці. Відомий звичай нічних подорожей по різних приміщеннях під назвою «Ранда», є однією з традицій столиці цієї країни. У ніч народ гуляє і розважається, а в першій половині дня або ж післяобідньої відсипаються.

Замовити тури в Іспанію , не важко і багато часу. Я радив би робити все через турфірму Дали-Тур, котороя може надати Вам якісний відпочинок в Іспанії.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS