Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Афіни – стародавнє місто богів

Афіни – стародавнє місто богів

Афіни – стародавнє місто богів

Афіни – стародавнє місто богів

Афіни столиця великої Греції, яка існує з далеких часів. В дитинстві місто Афіни ми уявляли, як щось божественне і неповторне, з чим я навіть не спробую сперечатися. Місто названо в честь богині Афіни.

Адже Афіни це один з кращих міст в світі. Місто багате історичним минулим і просто багатим сьогоденням.

Афіни розташовані в центрі Греції, і є економічно, політично і культурно розвинутим містом. Точно коли були засновано місто Афіни невідомо, але приблизно 3500 років тому.

Саме в Афінах зародилися багато з сучасних наук, які почали далі розвивати по всьому світу.

Сьогодні Афіни один з популярних туристичних центрів світу. У місто щорічно приїжджають тисячі туристів відпочити і помилуватися визначними пам'ятками міста.

Багато дивні будівлі міста виконані в різних стилях мистецтва. Місто стоїть навколо Акрополя – головної визначної пам'ятки Афін. Там безліч музеїв на різну тему.

Всі пам'ятки Афін описувати просто не реально поетом, вирішив розповісти про п'ять кращих. Отже продовжимо ….

Топ 5-ти кращих пам'яток.

Акрополь – серце Афін

1) Акрополь – серце Афін ще з найдавніших часів. Розташовується на горі і його можна побачити з будь-якої точки міста, через Акрополя в Афінах заборонено будувати високі будівлі, щоб він був завжди видно. Вхід на територію коштує близько 12 євро.

Стародавня Агора

2) Стародавня Агора – в стародавні часи була головним ринком міста Афіни, також його політичним, культурним і адміністративним центром . Саме тут зародилася демократія. Дуже часто там бували древні філософи – мислителі Платон і Сократ. Вартість входу становить 4 євро

Національний археологічний музей

3) Національний археологічний музей там відображені кращі в світі експонати давньогрецького мистецтва. Також це величезний виставковий зал, наповнений бронзовими і мармуровими статуями, різних богів. Вхід коштує 7 євро

Музей Бенакі

4) Музей Бенакі- розміщується в не стандартному будинку з терасою на даху. У ньому зосереджені: різні скульптури, кераміка, ювелірні вироби, картини, меблі та костюми давньої і сьогоднішньої Греції, і експонати другого століття до н. е.. Вхід в музей 6 євро.

Холм Лікабет

5)      Холм Лікабет – найвища точка Афін. Забравшись туди, ви можете побачити місто як на долоні. Спостерігати все проулочкі і будівлі міста.

Місто Афіни є найкращим місцем для туристів, тут є все, що можна уявити і не уявити. Там є безліч місць для розваги, також Афіни славляться своїми кращими заходами під відкритим небом.

Вирушить на відпочинок до Греції це відмінний подарунок для себе і своєї сім'ї. Турфірма Дали-Тур може надати відмінні тури до Греції, і створить ваше дозвілля в Греції максимально якісно.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS