Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Відпочинок у Туреччині. Правила поведінки на пляжі

Відпочинок у Туреччині. Правила поведінки на пляжі

Відпочинок в Туреччині. Правила поведінки на пляжі

Відпочинок в Туреччині. Правила поведінки на пляжі

Якщо ви все-таки вирішили побалувати себе екзотичним відпочинком у сонячній Туреччині, то наступні рекомендації вам дуже навіть знадобляться. Я розповім про правильну поведінку на спекотному середземноморському сонечку. Отже, почнемо.

Вирушаючи на курорт, слід подбати про те, щоб у вас уже був загар. Для цього йдемо в солярій або використовуємо своє рідне сонце. Це потрібно тому, що наша світла слов'янська шкіра спочатку не пристосована до південного сонця. Треба її до цього підготувати.

Якщо у вас світла шкіра, яка швидко обгорає, то вам слід засмагати в тіні, під тентом. Якщо на пляжі, де ви відпочиваєте, немає захисного навісного тенту, купіть собі пляжний парасольку. Залишитеся задоволені.

Обов'язково наносите сонцезахисний крем кожен раз після того, як викупаєтеся. Фактор захисту крему бажано 50.

Врахуйте рекомендацію, навіть якщо у вас смаглява шкіра.

Ідіть з пляжу до одинадцятої години ранку. Інакше і захисний крем не врятує! Ви їхали тисячі кілометрів до моря, щоб відпочити, а не мучитися від опіків. Здоров'я важливіше за все! Пам'ятайте про це.

Не відмовляйтеся від задоволення скупатися вночі. Спеки вже немає, зате вода тепла, приємна. А скільки романтики!

Сподіваюся, що мої рекомендації допоможуть вам відпочити з користю для здоров'я, а це найголовніше.

Хоч і відпочинок в туреччині в світовій тенденції вже, не популярний для нас простих смертних це нормальне місце для відпочинку, яке не повинно нас відштовхувати. Також хотілося відзначити, що турфірма «Далі-Тур» надає гідний відпочинок в Туреччині.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS