Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > Гренобль столиця Альп

Гренобль столиця Альп


Гренобль столиця Альп

Гренобль столиця Альп

Гренобль – це туристичне містечко з населенням близько 160 тис. чол., Розташований у французькій частини Альп. Зимовий клімат досить холодний, йде щодня сніг. Літо дуже тепле, так гори огорнули містечко, захищають його від будь-якого вітру і прохолоди.

Місто Гренобль заснований 15 квітня 1889. З дня заснування були прийняті величезні заходи для добробуту міста. Основною мета була залучення іноземних туристів, зробити для них перебування в місті дуже комфортним і легким.

З плином кількох десятиліть Гренобль, саме завдяки розвитку, місто стало улюбленим місцем для туристів, особливо в зимовий час.

Сьогодні Гренобль називають столицею Альп і технічним містом Франції.

У місті безліч історичних пам'яток, які збереглися з часів середньовіччя. Головна визначна пам'ятка Гренобля це Бастилія (серія старовинних укріплень) на одній з гір. Музеї Гренобля також не мало важливі, в них зберігається безліч раритетних експонатів. Не можна пропустити і Музей археології Сен-Лоран, датований 12 століттям.

Як говорилося раніше Гренобль це не тільки туристичний центр, а й науковий, і технічний центр. В місті розташовано 3 університету вважаються одними з кращих у світі.

Гренобль оточений горами і там безліч гірськолижних курортів діючих протягом усього року: такі як Тінь, Валь-д'Ор і Андорра-ла-Велья, тільки 1:00 їзди на південь від центру міста.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS