Ви переглядаєте: Головна > Курорти > Ватикан місто в Італії

Ватикан місто в Італії


Ватикану місто в Італії

Ватикану місто в Італії

Ватикану виключне держава – місто Італії, включає в себе архітектурні комплекси під відкритим небом, побувавши там розумієш, що таке історія-искуство.

Він розташований на території Риму, завдяки католицької церкви та італійському державі Ватикан став незалежною державою.

Ватикану по розмірах менше у світі всіх суверенних незалежних країн. Всі люди поживающих у Ватикані працюють в інтересах церкви, не всі можуть має Вастіканскій паспорт, це привілей не для всіх.

Місто огороджений стіною це і кордон одночасно і увійти можна лише трьома входами, і це заворожує увійти а що там, а там зібрані дуже багато шедеврів і одного приїзду не буде достатньо все в час що то для себе відкриваєш.

Кожна назва викликає інтерес і перед тобою розкривається вся історія Римської імперії. Ватикан це: Площа Св.

Петро, ​​Собор Святого Петра, комплекс Ватиканських музеїв, Музей Піо-Клементіно, Сікстинська капела-суду прагнуть багато потрапити, Спіральний пандус, капелу Миколи V, Апартаменти Борджа, Григоріанський музей, Галерею географічних карт. Ватикан офіційно існує з 1929году.

Місто можна пройти пішки за день, піднятися на купол собору оглянути з вершини Рим у всій красі. Побувавши у Ватикані починаєш по іншому сприймати світ.

—————————————————————————————————————

Звичайно Ватикан добре, але зараз зима і можна відправиться на гірськолижні курорти туреччини, які повністю занурять вас у зимову атмосферу країни.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS