Ви переглядаєте: Головна > Цікаво > МЗС Великобританії назвав Коста-Ріку небезпечної для туристів

МЗС Великобританії назвав Коста-Ріку небезпечної для туристів

МЗС Великобританії назвав Коста-Ріку небезпечної для туристів

МЗС Великобританії назвав Коста-Ріку небезпечної для турист

МЗС Великобританії назвав Коста-Ріку небезпечної для турист

МЗС Великобританії рекомендує всім туристам, що прямують в Коста-Ріку, дотримуватися граничної обережності під час подорожей по цій країні. За даними британського міністерства, всього за два роки в Коста-Ріці пропали вісім іноземців.

Найгучніший випадок, пов'язаний з пропажею туриста, стався в Коста-Ріці 18 жовтня 2009. В той день громадянин Великобританії Девід Діксон залишив свій номер в готелі «Тамаріндо» і не повернувся. Того разу батько зниклого туриста заявив: «Це помилка, що Коста-Ріка є безпечною країною. Правда, там дуже красиво. Але мандрівники повинні знати, що там зникають люди і бути обережніше ».

Шум, піднятий батьками Діксона, багато в чому змусив британське відомство виступити із застереженнями про поїздки в Коста-Ріку.

Коста-Ріка – невелика держава в Центральній Америці, розташована в самій вузькій частині перешийка, що з'єднує Південну і Північну Америку.
—————————————————————-
Спорт – це корисний для здоров'я вид відпочинку. Зараз у світі безліч фітнес-центрів, є також у Москві фітнес Павелецька ,  який зробить вашу фігуру ідеальною.

Мітки: ,

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS