Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Палац Ісхак Паші – Пам’ятки

Палац Ісхак Паші – Пам’ятки

Палац Ісхак Паші є одним з найбільш масштабних і найкрасивіших – небагато пам’ятки Туреччини
можуть похвалитися такою грандіозністю будови. Розташовується він в шести кілометрах від древнього міста Догубаязіт, тут гірська Туреччина постає перед мандрівниками у всій пишності.

Палац був побудований в останньому періоді Османської імперії, вже після палацу Топкапи
і є останнім пам’ятником ренесансу імперії. Цей грандіозний палац захоплює своєю потужністю і красою.

Його цінність полягає в тому, що він являє собою перлину тюркського архітектурної справи і звичайно є найдорожчим твором мистецтва.

Недавно шукав в інтернеті про іпотеки для молодих сімей і наткнувся на хорошу статтю ипотека молодым досить цікаво описано, як це все відбувається і що для цього потрібно раджу всі почитати щоб бути проінформованим у цій справі. А ми продовжуємо!

Розташований палац на скелястій землі, яка близько розташована до рівнині. Палац Ісхак Паші включає в себе безліч архітектурних споруд. Це фасад, подвір’я, вітальня, мечеть, кухня, лазні, гарем, зали церемоній, арки, комори боєприпасів і продуктів, мавзолей, пекарня і підземелля. Небагато музеїв Москви можуть похвалитися таким багатством експонатів.

Будівництво палацу було розпочато в 1685 році і було закінчено тільки в 1784 році. Займає він площу розміром 115 на 50 метрів. Архітектура палацу відображає риси, властиві османської, сельджукской і перської епохам.

Приїжджаючим туристам варто знати, що палац представляє два двору, в яких знаходяться допоміжні приміщення.

На жаль, приміщення, які знаходяться на першому поверсі, напівзруйновані в даний час. А от другий двір зберігся краще і там все приміщення являють собою квадратну форму. Якщо заходити в палац праворуч – то буде чоловіча половина, а за ним йде жіноча половина. Мечеть і мавзолей знаходяться в самому кінці двору.

Палац Ісхак Паші ділиться на два поверхи, які включають в себе 356 кімнати. У кожній кімнаті присутні каміни з каменю, в стародавні часи всі кімнати опалювалися центральної опалювальної системою. Саме цим і прославився, що стоїть поруч, місто Дооубаязит. Цікаво, що сама перша система центрального опалення була встановлена вперше у світі в цьому місті.

Мавзолей палацу побудований теж з каменю, складається з двох поверхів і являє собою архітектуру сельджуків. У мавзолеї покояться Чолак Абдул Паші, Ісхак Паші і їхні родичі.

В даний час палац Ісхак Паші є одним з популярних туристичних комплексів. Туристи приїжджають не тільки заради архітектурних споруд. Тут також дуже красиві лісисті передгір’я, найкрасивіші долини і гірські пейзажі.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS