Ви переглядаєте: Головна > Відпочинок > Техніка і технології. Погляд у майбутнє – Наука та технології

Техніка і технології. Погляд у майбутнє – Наука та технології

Техніка і технології. Погляд у майбутнє – Наука та технології Розвиток високих технологій – так само як і технологій взагалі – це тенденція сучасного світу. Не оминула вона стороною і Туреччину. Недавня виставка в Ганновері, що пройшла в ключі комп’ютерної тематики і кібернетизації, ще один тому доказ. Десятки країн світу представили свої розробки, а серед них – Туреччина.

Доречі наступило літо і час відпочинку! Хотів би сьогодні вам порадити чудовий отдых в Словении от goslovenia.com.ua на їхньому сайтів ви більш детально зможете ознайомитися з турами і видами відпочинку в Словенії. А ми продовжуємо!

Цю виставку відвідали більше ста компаній, і п’ять відсотків з них – турецькі. Це солідний показник на тлі загальносвітових, і Туреччини є чим пишатися. За останній час у цій країні значно зросли інвестиції в цю область, і зараз ми спостерігаємо значне підвищення інтересу фахівців різного рівня – від простих системних адміністраторів і дизайнерів, головна турбота яких просування сайту, до провідних наукових співробітників проектних інститутів радіоелектроніки.

Можна сказати, що в Туреччині стартувала національна програма з розвитку комп’ютерної галузі, а її мета – якнайшвидше підвищити експорт вироблених в Туреччині ай-ті товарів і всієї супутньої групи електронних товарів.
Серед завдань дослідників – поліпшення параметрів зберігання інформації, розвиток серверів (у тому числі міждержавних), пропускна здатність мереж і розвиток електронних терміналів – як банківських, так і інформаційних. Розвиток комунікаційних технологій та мінімізація електронних носіїв – ноутбуків, нетбуків, планшетів і Палм. Проблеми зменшення показників енергоспоживання обладнання та питання комп’ютерної безпеки. Важлива частина поставлених питань – це дизайн і зручність, краса і простота у використанні. Якість збірки і післягарантійне обслуговування.
Така увага до розвитку технологій, впевнені вчені, незабаром дасть свої результати, і економити на цьому ні в якому разі не слід. За технологіями – майбутнє.

Заміточка:

Хочете підібрати необхідний вам персонал але не знаєте як зробити? Кадрові агентства в Москві допоможуть вам в самі найкоротші терміни підібрати кваліфікованого фахівця.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS