Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Кале – Пам’ятки

Кале – Пам’ятки

Кале – Пам’ятки

Багато курорти Туреччини
володіють визначними пам’ятками – залишками фортечних стін періоду Римської імперії, Візантії або королівства Олександра Македонського. Але з усього цього різноманіття не знайти такої містечка, де б знайшлося стільки старожитностей, як у Кале. Причина цьому проста: Кале – це історична частина нині затопленого міста Семена.
Притулився Кале на схилі пагорба, і тому його вулички досить звивисті і підйоми чергуються з частими і часом стрімкими спусками, перехідними в сходи. З цієї причини автомобілів тут не так багато, і Кале справедливо вважається одним з спокійних і тихих містечок у всій Туреччини.
Відволічу на хвилинку вашу увагу і хотів би порадити вам хороший спосіб кинути палити особисто мені не допомагали різні пластери і таблетки а ось електрона сигарета стала мені в на допомогу і я за декілька місяців зовсім кинув палити раджу вам купить электронную сигарету в Днепропетровске. Хороша фірма, яка продає якісний продукт. А ми продовжуємо!
Відпочивати тут, серед спокою, просто приголомшливо. Це місце ніби створено для того, щоб забувати всі негаразди та проблеми.Кале розташувався на березі моря, в затоці Кекова. Як свідчать численні написи на каменях і дані історичних документів, з’явився цей місто в четвертому столітті до нашої ери. Він сусідив з такими давніми містами, як Тхемуза, Аперлай і Кекова.

У свою чергу це додає місту популярністю серед туристів і мандрівників. Хоча одна з труднощів відвідування цього містечка – це переважно морський транспорт, на якому можна дістатися туди. Але, якщо вже порівнювати, відпочинок на морі в Іспанії, нині також неймовірно популярною в туристичному відношенні, пов’язаний з не меншими труднощами. Дістатися туди також складно і часто – тільки водними видами транспорту.
Своє ім’я Кале придбав завдяки назві однієї з скель, поблизу якої він з’явився. Завдяки такому розташуванню з центру Кале відкривається самий фантастичний і красивий вигляд – вся гавань находітсябудто на долоні. За нею – тераси будинків. На самій вершині пагорба розташовується фортеця, і складається таке відчуття, що вона підноситься над усім містом, як грізний, але справедливий страж.
А за межею фортеці розкинувся прекрасний сад олив, пройшовши по якому, можна досягти серпантину, що веде до оглядового майданчику. Звідти відкривається найбільш повний вид на пристань, руїни лазні, приморські ресторани і багато-багато іншого.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS