Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину, Подорожі > Театр у Аспендосе – Пам'ятки

Театр у Аспендосе – Пам'ятки

Театр у Аспендосе – Пам'ятки

Туреччина
славиться багатьма пам'ятками, які залучають на її землі багатьох мандрівників з усіх куточків земної кулі. Одне з таких місць – античний театр у Аспендосе. За минулі століття його не змогли зруйнувати ні численні війни, що бушували в цих краях, ні підступи негоди. Так і вийшло, що цей театр став одним з найбільш значущих архітектурних пам'яток старовини. І найбільш відвідуваним. Але не тільки туристами, але і глядачами. Так-так, саме так – глядачами. Купити квиток сюди може кожен, хто вважає себе шанувальником оперного співу (тут неймовірна за силою акустика, та оперні концерти тут не є рідкістю) або автентичних вистав античних авторів. Це так само зазвичай, як придбати квитки в театр сатири, оперний театр або будь-який інший.

Крім того ставляться тут і балети, і оперети, можна побувати і на рок-концертах – словом, театр продовжує жити активним творчим життям, чого ніяк не натішаться місцеві жителі та іноземні гості Анталії, звідки дістатися до цього стародавнього театру простіше простого. Вміститися в театрі можуть двадцять тисяч глядачів.

Свою славу (як театр, який використовується за призначенням) театр у Аспендосе придбав у тисяча дев'ятсот дев'яносто четвертому році, коли тут вперше пройшов міжнародний музичний фестиваль, брали участь в якому оперні співаки зі світовими іменами і знамениті балетні групи.

Пов'язана така тенденція з тим, що Анталя вважається неперевершеним курортом, де, крім власне курортних розваг, активно розвивається і культурна складова відпочинку. Можна сказати, що Анталія стала неофіційною столицею театрального мистецтва, фестивалів і різних культурних заходів. Що стосується фінансової підтримки, то її активно надає як турецький уряд, так і приватні організації, що підтримують таку ідею.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS