Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Апартаменти або «all inclusive»?

Апартаменти або «all inclusive»?

Приїжджаючи до Туреччини, одним з головних завдань стає пошук житла. Багато хто вибирає невеликі і тихі пансіонати, інші – приватні квартири, ну а треті – зупиняють свій вибір на готелях. У цьому випадку вибір житла стає ще ширше, адже готелі Туреччини мають велику різноманітність типів номерів – люкс, напів-люкс, сюїт, стандарт та інші.

Але, напевно, найскладнішим вибором житла вважаються апартаменти та проживання в готелі типу «все включено». Ці дві крайності багатьом представляються справою дорогим, але незвичайно бажаним, але вирішити, що саме буде краще, мало хто може самостійно, без сторонніх експертів або дружніх порад бувалих мандрівників.

А вся справа в тому, що саме поняття «зарубіжний відпочинок» – будь то відпочинок в Туреччині, Єгипті чи Італії – багатьом збавляє сміливості. Це в нашій країні, приїхавши у справах або на відпочинок в інше місто, ми без проблем можемо напроситися до когось на постій або, трохи поблукавши, знайти ряд недорогих ресторанчиків-столових, проживати в середньої руки готелі і харчуватися саме там. Туреччина ж – країна багато в чому незвідана, і в більшості своїй наші співгромадяни вибирають готель «all inclusive». Щоб проблем менше було. Адже там і нагодують, і шоу-програму запропонують, і випивка безкоштовна …

Так і виходить, що апартаменти в чому залишаються незатребуваними, тоді як їх принадність вже давно визнали іноземці. Чим же вони такі хороші?

Хвилинку уваги дорогі друзі хотів вам розказати де можна в Україні можна придбати високоякісні мідні вироби і ось на домогу вам прийде інтернет сторінку alumminiy де знайдете те що вам треба! А ми продовжуємо!

Варто задати собі питання: навіщо ми приїхали на відпочинок до Туреччини? Правильно – поніжитися на пляжі, випробувати національних страв і оглянути пам'ятки Туреччини.

Але ж за територію готелю мало хто виходить – хіба що з'їздить пару раз на екскурсії та по набережній пройдеться. Проживання ж в апартаментах дарує надзвичайну свободу.

Якщо торкатися оснащення апартаментів, то жити в них зручно в усіх відношеннях. У такому житлі є всі необхідні меблі, кондиціонер, телевізор, посуд, постіль, побутова техніка для приготування їжі, холодильник, мікрохвильова пічка, і навіть пральна машина. Коротше кажучи, домашній затишок.

Це абсолютно інша ступінь свободи, ніж проживання в готелі Туреччини, нехай навіть найсучаснішому. Проживаючи в апартаментах, немає причин слідувати якимось правилами, яких в готелі десятки. З'являється можливість досліджувати місто так, як вам хочеться, чи не підлаштовуючись ні під час обіду, ні під інших постояльців.

Але найголовніше, апартаменти дешевше п'ятизіркового номеру, і зекономлені гроші можна витрать на себе коханого, обідати в кращих ресторанах і їздити не на громадському транспорті, а на таксі.

На заміточку:

Останнім часом кількість готелів у будь-якому місті – а особливо в туристичних і курортних зонах – зростає. Підвищується їх клас і сервіс. Стали краще й багато готелів Казані, перейнявши досвід своїх іноземних візаві. На готельному сервісі можна серйозно заробляти, і багато власників готельного бізнесу зрозуміли це і стали надавати широкий спектр послуг – від харчування, до спа-салонів, хімчисток і пралень.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS