Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину, Подорожі > Будівельний бізнес в Туреччині – Будівництво

Будівельний бізнес в Туреччині – Будівництво

Будівельний бізнес в Туреччині – Будівництво

Відпочинок у Туреччині популярний у всьому світі. В економіці країни, туризм займає одне з основних статей доходу. Тому споруда готелів та інших будівель відпочинку є самим пріоритетним і прибутковим варіантом в плані нерухомості.

Не секрет, що багато бажають мати власне житло в Туреччині. Це дороге підприємство, але зате швидко окупається і приносить гарний прибуток. Закони в Туреччині цілком лояльні до інвестицій в нерухомість. За законом, купити ділянку може будь-який громадянин будь-якої країни.

Для початку, краще поцікавитися, чи може вподобану ділянку або будинок купити громадянин Туреччини, а потім заглиблюватися в законодавчі постулати з приводу придбання нерухомості не громадянина Туреччини.

Є закон про нерухомість, обопільно укладений з державами, який дозволяє придбати на своїх територіях нерухомість громадянами обох країн. Придбати ділянку біля стратегічних об'єктів можливе, тільки зі спеціальним дозволом Егейського Військового Комітету.

Тепер виникає питання про вибір і ціною. Ціна на землю в Туреччині дуже різниться. Все залежить від місця розташування. Звичайно, для туристів головний інтерес представляє морі. Тому, близькість до моря примножує ціну ділянки в рази.

Також ціну формують близькість міста та технічних інфраструктур для відпочинку та розваг.

Як тільки вирішили дуже непросте питання з законами і цінами, варто подумати про самому будівництві. Турецькі будівельники славляться своїм мистецтвом в споруді готелів та інших будівель для бізнесу і відпочинку. Їх будівлі прикрашають багато міст світу.

Найкраще буде звернутися за допомогою в спеціалізовані будівельні компанії, яких у Туреччині безліч, і укласти вигідний контракт. Починаючи з побутівки і закінчуючи останнім цвяхом – все буде виконано на вашу вимогу. Вам не доведеться шукати матеріал подешевше, підшукувати, де можна купити дерев'яні побутівки, драбини, шпалери або будь-який інший будівельний матеріал або обладнання. Всі питання з компанією вирішити буде просто і швидко.

Найчастіше будівля будинку в Туреччині передбачає відсутність замовника, тобто вас, тому бажано мати хорошого знайомого, який постійно проживає в Туреччині і хто б зміг контролювати хід будівництва.

Здійсніть свою мрію! З кожним роком нерухомість в Туреччині стає ще популярнішим. Погодьтеся, власний будинок у Туреччині на узбережжі набагато приємніше, ніж дача в області з городом. Насолоджуйтеся відпочинком і будьте здорові!

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS