Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Нерухомість в ціні

Нерухомість в ціні

Бізнес – це не тільки виробничі потужності, склади і штат кваліфікованих робітників. Це ще й мережа регіональних представництв – крім самого офісу керуючого директора, кабінетів маркетологів, рекламістів, працівників відділу продажів та інших менеджерів. І саме наявність різних регіональних представництв є найголовнішим показником зростання будь-якого підприємства – від легкої промисловості до сталеливарної.

У цьому сенсі турецькі підприємства, за даними, наданими консалтинговою компанією «Colliers», переживають свій бум. Минулий дві тисячі одинадцятий рік був взагалі надзвичайно позитивним для турецької економіки. А що стосується збільшення кількості офісів, то за один тільки перший квартал вона зросла майже вдвічі у порівнянні з таким же періодом попереднього року. До речі, варто обмовитися: популярним було не тільки придбання офісних приміщень, широким попитом користувалися котеджні селища, заміські вілли і звичайні квартири як в межах міста, так і за її межами.

І все ж ситуація в Туреччини разюче відрізняється від ситуації в тій же Росії.

На замітку ти у кого є домашні тваринки а в часності собаки. Ви можливо собі задавали питання де придбати якісний корм? Відповідь можу дати вам я… Це можна зробити в інтернте магазині http://zoo-mania.com.ua/catalog/sobaki найкращий і найбільший асортимент собачого корму тільки тут! А ми продовжуємо!
Купити будинок у Підмосков'ї навіть для забезпечених людей досить проблематично.

Тут справа і в ціні, і в бюрократичних тяганині. У Туреччині все набагато простіше, і на сьогоднішній момент ми можемо спостерігати надзвичайно низький відсоток порожніх (непроданих або зданих в оренду) приміщень. Не тільки в порівнянні з останніми місяцями, а й роками. Так, частка вакантних площ знизилася в різних регіонах країни в середньому наполовину.

Традиційно нерухомість в Туреччині – особливо офісна – має поділ на класи, серед яких клас «А» вважається найбільш престижним. І саме цей клас став минулого року найбільш популярним і продаваним. Основна маса таких приміщень розташована в певних кварталах, що характеризуються наявністю розвиненої інфраструктури. Експерти прогнозують, що розширення офісних приміщень в інших кварталах в найближчі роки приведе до поліпшення інфраструктури і там, і ерзац-лідерами того ж Стамбула будуть не тільки такі мікрорайони як Маслак, Левент, флори, Ешількей, атак і Ешильюрт. Наприклад, таке швидке розвиток прогнозують районам Умрание, Козьятагі і Гейреттеп.

Така ситуація пояснюється насамперед державною політикою, дотаціями в будівельні компанії і зниженням процентної ставки за будівельним кредитом або купівлю приміщення в кредит. Турецька ринок нерухомості не збирається зменшувати своїх оборотів і приваблює не лише вітчизняних інвесторів, а й іноземних. Якщо порівнювати бажання турків і росіян (купити ділянку в Підмосков'ї недорого), то мрія жителів турецьких міст вже давно збулася – практично кожен володіє якщо не заміським будинком, то хоча б невеликий його частиною.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS