Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину > Порівняльні ціни на нерухомість в Італії – Закордонна нерухомість

Порівняльні ціни на нерухомість в Італії – Закордонна нерухомість

Порівняльні ціни на нерухомість в Італії – Закордонна нерухомість

У столиці Італії Римі можна знайти житло на околиці за 2,5-3 тисячі доларів за квадратний метр. У центральних районах Риму вартість може становити 6, 9 або навіть 18 тисяч доларів за квадратний метр. У престижних районах Мілана або в його центрі за квадратний метр площі можуть просити до 6 тисяч доларів. Але якщо поряд з будинком є яке-небудь підприємство або нерухомість розташована в промислових районах, то ціна на таку нерухомість може складати всього 600-700 доларів за квадратний метр. У містах і районах для туристів, наприклад Ріміні, Сардинія або Сицилія, вартість житла сильно коливається і може складати від 1 тисячі доларів до 6 тисяч. У Лігурії нерухомість коштує приблизно від 3 до 6 тисяч за квадратний метр. Одні з найдорожчих будинків в Портофіно – ціни досягають 25 тисяч доларів за квадратний метр. Нерухомість в Калабрія досить дешева для Італії – близько 2 тисяч доларів за квадратний метр.

Фахівці вважають, що в таких містах, як Рим, Неаполь і Венеція – найдорожча нерухомість в Італії. Взагалі північні міста більш престижні, особливо такі відомі, як Венеція, Мілан, міста біля озер Гарда і Маджоре. Для тих, кому дорогі околиці, нерухомість в Калабрії – кращий вибір.

Закони, які були прийняті в 90-ті, зробили Італію одним з найбільш ліберальних і демократичних держав з розвинених країн.

В Італії дозволено іноземцям купувати нерухомість, як в Іспанії та на Кіпрі. Враховуючи цей факт, покупка нерухомості в Італії іноземцем обкладається звичайним податком, згідно з законами. Будь-який процес купівлі-продажу нерухомості засвідчується нотаріусом в нотаріальній конторі. Завірений договір обкладається реєстраційним податком, який становить 11% від суми вартості нерухомості. Нотаріус також повинен перевірити всі документи на відповідність нормативам і якщо документи на нерухомість не відповідають належному, то відповідальність несе продавець, і він повинен виплачувати покупцеві подвійний депозит.

Закони Італії забезпечують чистоту угод з юридичної точки зору, тому іноземцям гарантуються повністю прозорі процедури.

Будь-яка нерухомість в Італії обкладається податками. Крім звичайного реєстраційного податку, існує податок на дохід і комунальний податок на житло. Є ще, так званий, податок на переоцінку житла, який сплачуватиметься у випадках, якщо нерухомість продається дорожче, ніж купувалася її попереднім власником. Якщо ж ви купуєте нерухомість у забудовника, то Вам доведеться платити ще й податок на додану вартість

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS