Ви переглядаєте: Головна > Все про Туреччину, Подорожі > Сучасний дизайн – Інтер'єр

Сучасний дизайн – Інтер'єр

Сучасний дизайн – Інтер'єр

Дизайнерська думка Туреччині – це не тільки східна екзотика і якийсь давно усталений стиль. Безумовно, великі спальні з багатим оздобленням, тисячі невеликих подушечок, килими та солодощі на золотих блюдах створюють свій укорінений в історії шарм. Але все-таки Туреччина
уміє бути і сучасної. Підтвердити це може один з найвідоміших турецьких дизайнерів інтер'єру Єсін Ішик і проект турецької будівельної компанії «Say Yapı».

Єсін Ішик став відомий завдяки інтер'єру дитячої кімнати, виконаної в апельсиновому стилі. Назва її проекту відповідне: «Portakal», що з турецького так і перекладається – «апельсин».

Як вважає сам автор, цей колір несе заряд позитиву, бадьорості, енергії. Це справжня батарейка для дітей. Тому і колір, і сам дизайн дитячої всім нагадує цей фрукт. Але найголовніше – це не тільки красиво, цей колір обожнюють самі діти. І Єсін Ішик впевнений, що подібний дизайн інтер'єру квартир принесе їм чимало позитивних переживань.

Головне місце в цьому проекті посідає «Portakal convertible bed», ліжко-трансформер, своїми невеликими габаритами добавляющая ще більше вільного простору. Особливо корисно це для невеликих квартир, де на рахунку кожен квадратний метр. Ця модульна ліжко призначена не тільки для дошкільнят, але й для більш старших дітей.

Це меблі «на виріст», як охрестив її дизайнер. З неї можна створити і пеленальний столик, і письмовий стіл, і тумбочку, і пуф. Це зручно, практично і стильно.

А от компанія «Say Yapı» направила свої інтереси дещо в іншому напрямку, хоча й не менш перспективному – діловому. Керівники цієї компанії порахували, що апартаменти в Туреччині гідні також хорошого дизайну, як і дитячі кімнати. Звичайно ж, затіявши ремонт квартир своїми руками, повністю дизайн цих апартаментів не повторити, але сам дух перейняти досить просто. Головне тут – конструктивність рішень, видовищність, супертехнологізм, математичний розрахунок, дотепність і навіть іронічність. Провідним дизайнером цього проекту став француз Філіп Старк, але його рішення анітрохи не суперечать турецькому стилю, і навіть навпаки – доповнюють.

Проект буде реалізований в Стамбулі і за попередніми даними обійдеться у двісті тридцять мільйонів євро. Побудований він буде в районі Улус і займе територію площею у двадцять дві тисячі квадратних метрів. Розміститися тут сто апартаментів.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS